Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Dovolená s obytným vozem má své kouzlo

V případě, že již plánujete dovolenou na příští rok, je určitě dobré zvážit, zda platit drahé pobyty s leteckou či autobusovou dopravou, která patří k poměrně nákladným položkám v rámci celkové ceny. Co takhle zkusit něco jiného? Vydejte se na dovolenou s obytným vozem.

   
   
   

   

Nižší náklady jsou velkým plusem dovolené s obytným vozem

Dovolená s obytným vozem je velmi oblíbená třeba v Nizozemsku, její kouzlo však v posledních letech objevuje stále více českých občanů. Důvodem jsou nejen nižší náklady, neboť stání pro karavany a obytné vozy v kempech není nijak přehnaně nákladné, ale také větší svoboda. Tím, že cestujete po vlastní ose, máte možnost si zajet, kam chcete, aniž by vás někdo omezoval a naplánoval celou dovolenou za vás.

Kempů pro karavany a obytné vozy je v ČR dostatek

V tuzemsku už není problémem najít kemp, který je zařízený přímo pro obytné vozy. V kvalitních kempech najdete stání pro karavany a obytné vozy, která mají elektrickou přípojku, zdroj vody, internetové připojení a mnoho dalších prvků, díky čemuž se během pobytu budete cítit naprosto komfortně a srovnatelně s klasickým pobytem v objektech. Navíc bydlíte ve svém, takže se nemusíte obávat nějakých problémů s hygienou apod.

Dovolená s karavanem vám umožní objevit spoustu míst

Dovolená s obytným vozem se dá naplánovat poměrně jednoduše. Stačí si nastínit hrubý itinerář, kam se chcete vydat. Následně si najdete vhodný kemp, v němž si zajistíte ubytování. Výhodou je fakt, že během jediné dovolené můžete klidně navštívit hned několik kempů a projet větší část oblasti, než pokud byste zvolili klasické ubytování v hotelu, penzionu, potažmo někde v chatce. I zde je patrná ona svoboda, kterou lidé při dovolené s obytným karavanem pociťují. Obytný vůz si přitom nemusíte hned kupovat, dnes už fungují firmy, které tato vozidla pronajímají na krátkou dobu, klidně jen na týden či čtrnáct dní.

Náš Tip: Na výlet s obytným vozem doporučujeme vybavit se kvalitními cestovními doplňky, které Vám pobyt v přírodě zjednodušší.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.11.2021


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.