Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Emirates poskytne zákazníkům finanční náhradu v případě nákazy virem COVID-19

Letecká společnost Emirates oznámila, že svým zákazníkům poskytne finanční náhradu, pokud se během cest nakazí virem COVID-19. Náklady pokryjí zdravotní péči až do výše 150 tisíc EUR, v případě nucené karantény cestující obdrží 100 EUR za den po dobu čtrnácti dní.

 

 

 

Emirates klade velký důraz na zvyšování důvěry u zákazníků. Lidé stále touží létat a hranice po celém světě se postupně otevírají a naši cestující hledají flexibilitu a jistotu v případě nepředvídatelných událostí během jejich cest,“ řekla Jeho Výsost šejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, předseda představenstva a generální ředitel Emirates.

 „Doposud se nám podařila implikovat řada ochranných opatření k zajištění co nejbezpečnějšího létání, také jsme upravili rezervační politiku společnosti pro větší flexibilitu našich zákazníků. Nyní cestujícím nabízíme bezplatné globální krytí léčebných výdajů a nákladů v případě karantény, pokud se během cest nakazí virem COVID-19. Je to pro nás investice, ale věříme, že správným směrem,“ dodala Jeho Výsost šejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum.

 Krytí zdravotních výdajů spojených s léčbou COVID-19 a nákladů v případě karantény nabízí Emirates svým zákazníkům zdarma bez ohledu na letovou třídu a cílovou destinaci letu. Tuto možnost mohou využít všichni cestující, jejichž let se uskuteční do 31. října 2020. O finanční pomoc mohou zákazníci žádat po dobu 31 dnů od prvního letu v rámci plánovaných cest.

 Cestující se nemusí před cestou nikde registrovat ani vyplňovat žádný formulář, stejně tak nemusí toto finanční krytí využít.

 Každý zákazník, který byl během cest pozitivně diagnostikován na COVID-19, se jednoduše obrátí na vyhrazenou linku. Číslo linky a další podrobnosti naleznete na této adrese.

 


 Flexibilita a jistota

 V důsledku postupného otevírání hranic se Emirates rozhodla také pozměnit rezervační politiku společnosti. Zákazníkům, jejichž cestovní plány budou narušeny v důsledku pandemie COVID-19, zaručuje Emirates platnost letenek na 24 měsíců. Letenky si mohou zarezervovat na jiné datum, případně požádat o cestovní voucher nebo zažádat o peněžní refundaci prostřednictvím online formuláře, který je dostupný na webových stránkách Emirates nebo prostřednictvím cestovní agentury.

 Emirates momentálně létá do více než 60 destinací a zajišťuje spojení mezi Amerikou, Evropou, Afrikou, Blízkým Východem a asijsko-pacifickým regionem s přestupním spojením v Dubaji, kterou mohou zákazníci Emirates také navštívit, a to díky směrnicím, které od 7. července povolují vstup do města cestujícím s obchodním či turistickým záměrem. Více informací o požadavcích pro vstup mezinárodních turistů do země naleznete zde.

 Společnost Emirates také přijala ucelený soubor bezpečnostních opatření, aby zajistila zdraví a bezpečí všech zákazníků i zaměstnanců společnosti, a to jak na zemi, tak ve vzduchu. Každý cestující také obdrží hygienický balíček, který obsahuje ochrannou masku, rukavice, antibakteriální ubrousky a dezinfekční prostředek na ruce. Pro více informací o bezpečnostních opatřeních navštivte tuto stránku.

 Cestovní omezení

Cestující společnosti Emirates jsou upozorňováni, že v řadě zemí nadále platí cestovní omezení. Letu se budou moci zúčastnit, pokud splní cestovní požadavky a kritéria cílových destinací. Pro více informací navštivte tuto adresu.

  

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 24.07.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.