Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Eurowings pokračují ve svém růstu a nabízejí nové destinace v Řecku a Tunisku

Kolín nad Rýnem/Bonn, 6. dubna 2017 – Eurowings znovu zasahují do letového řádu pro léto 2017 a přidávají nové destinace. Od června budou nově létat z Kolína nad Rýnem/Bonnu na tuniské letiště Enfidha nedaleko Hammametu a do Prevezy v Řecku. S Vídní Eurowings nově spojí město Kalamata na řeckém ostrově Peloponés. Všechny nové trasy budou obsluhovány jednou týdně. Letenky do nových destinací jsou už nyní dostupné na internetových stránkách www.eurowings.com.

Do zálivu Hammamet na severovýchodě Tuniska se cestující dostanou s Eurowings v časných ranních hodinách. Záliv získal své jméno podle letoviska, které leží na jeho severozápadním cípu. Díky mnoha hotelovým rezortům vystavěným na jemňoučkém písku se oblast těší značnému zájmu turistů. Kromě samotného Hammametu tady leží další důležitá města, jako je Sousse, Monastir nebo Nabeul.

Letiště Aktion v řeckém městě Preveza, které se v nabídce Eurowings objeví od 5. června, obsluhuje kromě pevninské části Řecka také ostrov Lefkada. Tato oblast země je významně ovlivněna zemědělstvím, pobřeží zase rybolovem a turistickým ruchem. Centrem je město Parga, na ostrov Lefkada se z pevniny turisté dostanou jednoduše po mostě. Masový turismus se tomuto regionu zatím vyhýbá, zejména Lefkada je všeobecně známá místy, které si stále zachovávají svůj jedinečný charakter. Ty se nacházejí hlavně v horských oblastech ostrova. Jeho největším lákadlem jsou ale výborné podmínky pro windsurfing: zátoka okolo městečka Vassiliki je dokonce jedním z nejlepších míst pro surfování z celé Evropy. Z Lefkady navíc vyrážejí výletní lodě na cestu na jih Jónského moře.

V zimní sezóně bude kromě toho z Kolína nad Rýnem/Bonnu každý čtvrtek a sobotu vyrážet letoun i do nedalekého Innsbrucku.

Do řecké Kalamaty se cestující dostanou z Vídně každou středu, první let vyráží 7. června 2017. Peloponéský poloostrov má rozhodně co nabídnout – od krásných pláží, přes široké pláně až po horské oblasti. Nahlédnout do historie tu dovolí mnoho archeologických klenotů, mezi nimiž vyčnívají Mykény, Tíryns nebo Nestorův palác v Pylu. Také návštěva místních chrámů je velkým zážitkem. Kdo se těší naopak na typické kalamatské jídlo, měl by se připravit na olivový olej, česnek a hodně masa. Na talíři ale samozřejmě nemohou chybět ani ryby a mořské plody.

Letenky je možné rezervovat na internetových stránkách www.eurowings.com.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.04.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.