Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Hotely poblíž letiště Liverpool

Tento ubytovací objekt ve stylu Art deco se nachází v bývalém letištním terminálu, jen jeden kilometr od mezinárodního letiště Johna Lennona. Před ním je vystaven jako dekorace historický letoun.

Hotel poskytuje velké a luxusní pokoje/apartmá, dále pak nabízí moderní pokoje vybavené satelitní televizí a koupelnou.

Hoteloví hosté mají zajištěn bezplatný vstup do mnoha zařízení v areálu David Lloyd Leisure Centre včetně bazénu a posilovny (dvě stě metrů od hotelu).

V podniku Starways Brasserie se servírují jídla typické anglické kuchyně a nelze opomenout nabídku dobrých  vín k obědu nebo večeři. Lze si také dát snídani s teplým a studeným jídlem.

Od hotelu se snadno hosté přepraví k obchodnímu centru One, muzeu Life, muzeu the Beatles Cavern, nebo např. centru Active Adventures Liverpool.

 

 

Adresa: Speke Aerodrome, Liverpool, L24 8QD,   Velká Británie

 

 

 

 

 

  Čtěte také:    
 

10 mist, které musíte navštívit v Liverpoolu

Doprava (MHD) v Liverpoolu

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.06.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.