Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Hotely poblíž Letiště Londýn Gatwick

cs.wikipedia.orgNa půl cesty mezi Londýnem a Brightonem vzniklo dnes druhé nejrušnější letiště Velké Británie – Londýn Gatwick (LGW). Návštěvníkům poskytuje dokonalé zázemí.

V blízkosti aeroportu se nachází mnoho hotelů, od těch luxusních po takové, se kterými rozhodně váš rozpočet nijak trpět nebude. Tříhvězdičkový Holiday Inn je situován v bezprostřední blízkosti aeroportu. Svým hostům poskytuje moderní zázemí, pokoje s wi-fi a satelitní TV. Dobrou dopravní dostupnost zajišťuje blízkost železniční stanice i dálnice.

Několik možností ubytování naleznete rovněž i přímo na letišti. Jedním z nich je například unikátní Yotel Gatwick Airport načichlý atmosférou Japonska, který vznikl přímo v prostorách jižního terminálu. Zahrnuje kabinkové pokoje, které mají pro ubytované veškerý komfort v podobě hudebního systému či monzumové sprchy.

V dobře dostupné vzdálenosti z letiště si lze vybírat z různých typů ubytovacích zařízení, které mají odlišnou úroveň a jsou připraveny například i na děti či domácí mazlíčky.

 

Gatwick mapa

 

Přehled ubytování poblíž

Hilton London Gatwick Airport 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.11.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.