Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Hotely poblíž Letiště Paříž Charlese De Gaulla

cs.wikipedia.orgPařížské letiště Charlese De Gaulla je tím největším ve Francii a hned druhým největším v celé Evropě. Naprostou nutností se proto stává vybavení širokým spektrem služeb. Jaké jsou možnosti ohledně ubytování na tomto místě?

Nejbližším dočasným útočištěm se vám může stát například čtyřhvězdičkový Sheraton Paris Roissy Airport, který vznikl přímo v komplexu letiště. Disponuje vlastním fitness centrem a saunou, kam, pozor, nabízí volný vstup. Budete mít možnost zde rovněž ochutnat tradiční francouzskou kuchyni.

Pokud byste snad už volný pokoj nesehnali, luxus čtyřhvězdičkového hotelu obratem zařídí i ne příliš vzdálený pentahotel Paris Charles de Gaulle. Čekají na vás vybavené pokoje se satelitní TV, připojení k internetu, přístup do sauny a fitness centra, ale také gastronomie v americkém stylu. Kdo by se chtěl ubytovat levněji a získat i více soukromí, může to zkusit v apartmánech Roissyloc. K dispozici zde budete mít plně zařízenou kuchyň a wifi zdarma.

 

 

Mapa

 

Další ubytování poblíž

Residhome Roissy Park

Golden Tulip Paris CDG Airport – Villepinte

Nomad Paris Roissy CDG

Mercure Paris CDG Airport & Convention

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.11.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.