Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Investice do cestovního pojištění se vyplatí, nezapomeňte na něj, než odjedete na dovolenou

Radicestujeme.euStále více obyvatel naší země si před cestou do zahraničí, ať už jde o služební pobyt či dovolenou, sjednává cestovní pojištění. Není divu, v případě, že se totiž stane nečekaná nepříjemná událost - ať už jde o zdravotní komplikace, ztrátu batožiny, nebo např. nabourání půjčeného vozidla či cokoli jiného, cestovní pojištění vám přijde skutečně vhod.

 

Myslete na dostatečně vysoké krytí

Aby cestovní pojištění plně pokrylo vaše případné potřeby, je důležité zvážit, za jakým účelem do zahraničí odjíždíte. Jestliže cestujete pracovně, je nepravděpodobné, že byste se zranili při adrenalinových sportech. Naopak, v případě, že jedete např. na horolezeckou výpravu, je důležité myslet na to, že pokud by se ve skalách něco stalo, je možné, že bude muset zasahovat letecká záchranná služba. Kdyby se tak stalo, náklady na zaplacení zásahu a následně ošetření by se pohybovaly i v řádech stovek tisíc korun.

radicestujeme.eu

 

Kolik vás bude cestovní pojištění stát?

Cena, za kterou cestovní pojištění pro pobyt v zahraničí zaplatíte, se odvíjí od vícera kritérií. Záleží na tom, kde cestujete, na jak dlouho, jaký je účel cesty a kolik osob bude cestovat s vámi, v jakém věku. Tyto údaje vyplníte do krátkého formuláře na webových stránkách ePojisteni.cz a během chvilky dojde ke srovnání, díky němuž se dozvíte, na kolik vás cestovní pojištění finančně vyjde. Radicestujeme.euPojištění se pohybuje od 8 Kč za den, celoroční pojištění pak 237 Kč na osobu za rok.

Využijte i vy srovnání cestovního pojištění na stránkách ePojisteni.cz a sjednejte si nejvýhodnější cestovní pojištění na našem trhu. Právě tady totiž pojišťovny nabízí nejlepší produkty. Ušetříte značnou část peněz v porovnání s uzavíráním pojištění na svou vlastní pěst. To vše online, za pár minut, od předních a spolehlivých pojišťoven, které se pohybují na našem trhu.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.08.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.