Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Hlavní vlakové nádraží Perugia

Vlakové nádraží Perugia, známé také jako vlakové nádraží Perugia Fontivegge (Italsky: Stazione di Perugia; Stazione di Perugia Fontivegge) je hlavní nádraží ve městě Perugia, které se nachází v oblasti Umbrie, v centrální Itálii. Otevřeno bylo v roce 1866, je součástí tratě Foligno–Terontola railway, která také spojuje Florencii s Římem.

 

 

Stanice je v současné době spravována společností  Rete Ferroviaria Italiana (RFI). Komerční plocha budovy pro cestující je však spravována společností Centostazioni.

Vlakové spoje jsou provozovány společností Trenitalia nebo jejím jménem. Každá z těchto firem je dceřinou společností Ferrovie dello Stato (FS), italské státní železniční společnosti.

Regionální vlaková doprava na nádraží je provozována Ferrovia Centrale Umbra.

 

Adresa: Piazza Vittorio Veneto, 06124 Perugia PG, Itálie

Poloha nádraží, zdroj mapy - openstreetmap.org

 

Mohlo by vás zajímat:

Perugia - město, kde na vás dýchne historie

Letiště Perugia (PEG)

Kde se platí eurem?

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.08.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.