Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Země     

Martinsicuro – Villa Rosa

Villa Rosa představuje klidnou část italského města a letoviska Martinsicuro, v jižní části Palmové riviéry. Vyznačuje se svým moderním vzezřením a promenádou lemovanou palmami, jenž se skvěle hodí k večerním procházkám při západu slunce.

Tato městská část je vhodná zejména ke klidnějším letním dovoleným rodinného charakteru.

    Oblast lemují také nádherné a udržované pláže se zlatavým pískem, jenž ocení i vaše děti. I z toho důvodu byla Villa Rosa zařazena mezi deset nejatraktivnějším oblastí Jaderského moře.

 

 

 

Kam na výlet

Na své si tu určitě přijdou příznivci hor, jelikož letovisko sousedí s národním parkem Gran Sasso e Monti della Laga, jemuž dominuje horský vápencový masiv Gran Sasso, který je se svojí výškou 2912 metrů, nejvyšší v Apeninském pohoří.

 Navštívit můžete s dětmi také aquapark Odra Blu v nedaleko vzdáleném Tortoretu, nacházející se jen asi 20 minut jízdy autem.

V neposlední řadě stojí za zmínku také národní podmořský park u ostrova Issola della Gallinara. Nalezneme tu mimo jiné také největší kolonii racků v Ligurském moři.

 

           Mapa - openstreetmap.org

 

Restaurace

  K posezení si můžete vybrat z nespočtu tradičních italských restaurací. Na pobřeží je to například pizzerie Tortuga či romanticky vyhlížející Kira s výhledem na moře. O něco blíž ke středu této městské části, můžete navštívit podnik Gusto Trepuntozero s relativně širokým výběrem vín.

 

Ubytování

      Villa Rosa se vyznačuje především krásným ubytováním a tak tu najdete hned několik luxusních hotelů jako je například hotel Corallo či Olimpic, k nímž náleží soukromé pláže spolu s venkovními bazény. Vybrat si samozřejmě můžete některý z pokojů s výhledem na moře.

      Středisko je vhodné z větší části k letním dovoleným. V zimních měsících je prakticky vylidněné, což některým turistům nemusí být nutně na škodu. Zejména výhled na rozbouřené moře by mohl návštěvníky fascinovat.

 

Tip na hotel:  B&B Zia Elvira Cena na noc pro dva - 1 250 Kč

 

Autor: Eva Klásková

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.07.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.