Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Jak se co nejefektivněji ubytovat na cestách? Tipy a rady na hotelové weby

cs.wikipedia.orgVíte, jak se co nejefektivněji ubytovat? Cestovatelské zážitky může zkazit špatná volba ubytování nebo v případě plné kapacity ubytování žádné. Deštivé noci strávené venku před hotelem jsou však určené jen pro žabaře. Zkušenější cestovatelé už ví, jak se ubytovat s přehledem a s grácií.  

Naplno si užijte on-line dobu a své ubytování si vyberte s PŘEDSTIHEM a s PŘEHLEDEM na webech, které se tomu věnují. Pojďme se na ně podívat!

 

Booking.com - pro ty, kteří doma neposedí

Portál Booking.com nabízí opravdu rozsáhlou nabídku ubytování po celém světě. Vybírat si můžete z různých forem ubytování v jakékoliv cenové relaci.

Většina našinců uvitá, že jsou stránky přeložené i do češtiny, tudíž i cenu  uvidíte v naší měně.

Předejdete tak zdlouhavému přepočítávání, kvůli kterému vás až doteď vždy s registrací předběhl někdo jiný.

Velkou výhodou portálu je jeho  pravidelná aktualizace, možnost zrušení rezervace zdarma u většiny pokojů a nepřetržitý zákaznický servis. V rozhodování vám pak pomůže hodnocení ostatních uživatelů, které nechybí u žádné nabídky.

Portál Booking.com je určen pro všechny ty, kteří doma neposedí a už na začátku svého dobrodružství ve světě přemýšlejí o dalším a dalším, které zažijí v jiné zemi a v jiném hotelu.

 

Booking

 

Airbnb.com - netradiční ubytování pro ještě větší cestovatelské zážitky

Web Airbnb.com je určený pro ty, kteří se nebojí spát třeba na hradě nebo si touží vyzkoušet, jaké je to usínat na lodi. V nabídce ubytovacího portálu Airbnb.com  jen uhlazené pokoje hotelů moc nečekejte, kromě nich v nabídce najdete i netradiční možnosti ubytování po celém světě, které rozšíří vaše obzory.

Ubytovat hosta můžete i vy u vás doma. Pokud máte nevyužívaný pokoj navíc, můžete se stát členem projektu Airbnb.com a zanedlouho u vás doma přivítat zahraniční návštěvu, která vám za pobyt zaplatí. O převod peněz se stará vždy společnost Airbnb.

 

Airbnb

 

Couchsurfing.com - nabízí gauč zadarmo

Další cestovatelský web přináší další cestovatelské zážitky, tentokrát se po vás chce, abyste někomu nabídli svůj gauč zadarmo, přesněji řečeno místo k přespání a k pobytu.

Také vy můžete být ubytování v jiné zemi u někoho, aniž byste za svůj pobyt zaplatili. Jedinou podmínkou je být součástí projektu Couchsurfing.com. Na tomto webu najdete téměř vše, po čem cestovatelská duše touží. Hned po registraci se můžete rovnou poohlédnout po vaší vysněné destinaci. Je docela možné, že tam zrovna nějaký couchsurfer nabízí volnou postel k přespání.

 

Couchsurfing

 

Tripadvisor.com - radí kam na cesty

Na stránkách webu tripadvisor.com najdete tipy nejen na ubytování, nýbrž i na destinace, dobré restaurace, lety a aktivity. Přes tento portál si můžete naplánovat výlet od A až do Z. Díky mnoha recenzím uživatelů, kteří web používají se zkrátka nemůže stát, že byste si ubytování nevybrali.

 

Tripadvisor

 

Chuť po cestování a poznávání cizích kultur je stále větší, naštěstí tomu odpovídá i nabídka ubytování ve světě. Tu si můžete pěkně v klidu prohlédnout na webech, které se ubytování ve světě věnují. Krom výše zmíněných můžete vyzkoušet a své ubytování najít i na webech accorhotels.com, hoteltonight.com, hotels.com, trivago.cz a dalších.

Tak nebuďte žabařem, staňte se zkušeným cestovatelem, který vždy s předstihem ví, kde v noci složí hlavu.

Trivago

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 14.10.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.