Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Jezero Dělouš

JezeroJde o soukromé jezero o rozloze 26 hektarů, nacházející se zhruba 6 kilometrů od Ústí nad Labem. Otevřeno veřejnosti je teprve od srpna roku 2013, protože jezero nahradilo stávající Chlumec II. Hloubka jezera se pohybuje v rozmezí od 1 do 22 metrů.

Na březích nejsou žádné ostré hrany, tudíž lze bez problémů zdolávat  ryby přímo ze břehu. Budete zde mít absolutní klid, protože sem nesmí ani plavci, ani pejskaři.

Voda je čistá, průzračná a ryby zdravé. Ani v době sucha neklesá vodní hladina. Nachází se zde 17 lovných míst, která jsou určena maximálně pro dva rybáře.

 

 

Na webu jezera najdete mapku jednotlivých míst, která si lze přes web zarezervovat. Mezi jednotlivými místy je dostatečná vzdálenost, proto má každý rybář dostatek klidu.

 

Kde jezero leží? Mapa

Zdroj mapy: openstreetmap.org

Ubytování v Ústí nad Labem přes booking.com

Ustí

 

 

 

   
  Čtěte také:
 

10 NEJVĚTŠÍCH JEZER V ČR

 

Seznam jezer na Ústecku

   

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.07.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.