Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Jízdní řády autobusů nejen na Idosu

autobusové spoje, Radicestujeme.euSeznam nejrozšířenějších autobusových společností jejichž vozový park brázdí evropské silnice a sídlí v České Republice. Mezi ně patří: Student Agency, Flixbus, Eurolines, PolskiBus, Eurotours.

Dopravci:

Student Agency

Společnost založená už v roce 1993 se vyznačuje žlutou firemní identitou. Vozový park tvoří španělské autobusy značky Irizar, velká část z nich disponuje komfortní výbavou FUN & RELAX.  Dopravce nabízí mezinárodní i vnitrostátní linky, mapa spojů SA, Elektronický jízdní řád.


SA nabídne autobusové spojení i do Polska

Společnost RegioJet, která spadá do skupiny Student Agency spustí 1. července 2016 provoz na trase Praha - Varšava  přes Hradec Králové, Náchod, Vratislav, Lodž. Nový spoj souvisí se snahou Student Agency vstoupit na nové trhy Polska, Pobaltí, Chorvatska a Slovinska.

Cena jízdenky do Varšavy – 370 Kč, do Vratislavi za 290 Kč, Lodže za 320 Kč

Linka bude v provozu zatím 3x týdně, na autobusové nádraží ve Varšavě dojede autobus z Prahy zhruba za 10 hodin. Jízdenky jsou již v prodeji. Žluté autobusy tak budou konkurovat dražším, ale rychlejším vlakovým spojům.

Web: www.studentagency.cz

Student Agency, Radicestujeme.eu

 

 

 

Flixbus

Mnichovský provozovatel autobusové dopravy FlixBus rychle expanduje, na síti linek propojuje 17 evropských zemí. Společnost si rychle buduje přední postavení na trhu evropské autobusové dopravy. Odjezdy autobusů firmy Flixbus jsou k dispozici z těchto českých měst: Praha, Plzeň, Pardubice, Ostrava, Olomouc, Karlovy Vary, Znojmo, mapa destinací a jednotlivé linkyseznam zastávek, vyhledávač jízd

Web: www.flixbus.cz

Flixbus, www.radicestujeme.eu

 

Polski Bus

Červené autobusy společnosti Polskibus vyjely na české silnice v roce 2011. Polského dopravce využijete nejčastěji na cestě z Prahy do Gdaňska, Varšavy, Poznani, Lodži atd.

Autobusové zastávky

Jízdní řád

Zastávky v Čr: Praha, Brno, Ostrava

Web dopravce: http://www.polskibus.com/

Polskibus, Radicestujeme.eu

 

Eurolines

Eurolines zahrnuje víc jak 30 společností tvořící síť přes celou Evropu a zabezpečuje přes 500 destinací. Z České Republiky můžete vyrazit do více než 20 států a 150 destinací, jízdní řády + mapa destinací společnosti, vyhledávač jízd. Autobusy dopravce disponují: internetem, multimédii, elektrickými zásuvky.

Jízdní řády - zastávky

Web: https://www.elines.cz

Eurolines, Radicestujeme.eu

 

Eurotours

Autobusy Eurotours brázdí české a evropské silnice již 19 let. Zaměřuje se na cesty do Bulharska a Turecka. Vyhledejte si spojení do evropských měst. Jízdní řád.

Dále společnost jezdí do: Anglie, Belgie, Běloruska, Dánska, Estonska, Francie, Holandska, Chorvatska, Itálie, Litvy, Lotyšska, Lucemburska, Maďarska, Makedonie, Moldávie, Německa, Norska, Polska, Rakouska, Rumunska, Ruska, Řecka, Slovenska, Slovinska, Srbska, Španělska, Švédska, Švýcarska, Turecka, Ukrajiny.

Webové stránky: http://www.eurotours.cz/

 

Tiggerexpress

Dopravce Tiggerexpress  poskytuje svoje služby převážné v oblasti Severní Moravy a Polska, Nabídku společnosti můžete využít např. na těchto linkách:

Přeprava na letiště: Krakov, Katovice, Vídeň

Ostrava – Vídeň, Ostrava – Krakov, Praha – Krakov, Olomouc  - Vídeň

Destinace

Jízdní řád

Ceník jízdného

Web: http://www.tigerexpress.eu/cs/

 

Tigerexpress bus v květnu pod 100 Kč

 

Seznam vyhledávačů

Slouží k vyhledávání spojů autobusových dopravců. K nejrozšířenějším patří:

Idos

Hledáte spojení pro svou cestu městskou hromadnou dopravou? MHD je komfortní a bezproblémový způsob dopravy a v některých případech i levnější než jízda autem.

IDOS  znamená ve zkratce informační dopravní systém, aplikace slouží k vyhledávání veřejné dopravy a jejich kombinací. Vyhledávací algoritmus kombinuje jízdy vlaků, autobusů a MHD.

Web: www.idos.cz

 

Onlinebus

Vyhledejte si mezinárodní autobusové linky a rezervujte jízdenky.

Web: www.onlinebus.cz

 

Teroplan

Nabízí jízdní řády autobusů, vlaků, MHD v ČR. Dále pak celorepublikové a mezinárodní vyhledávání přímých linek a s přestupy.

Web: http://www.teroplan.cz/

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Levné autobusové jízdenky do Německa

Nabídka Flixbus – jízdenky do Evropy za 10 €

Jen dnes jízdenky Flixbusu do Lvova z Prahy za 199 Kč

Jednosměrné vnitrostátní jízdenky od Flixbusu za 25 Kč

Autobusem Eurolines za polovinu

Dopravce Eurolines dnes spustil akci 1+1

Levně autobusem Student Agency do Polska za 139 Kč

Polskibus: Jednosměrné jízdenky od 13 Kč

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.05.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.