Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na víkend     

Velkopopovický pivní festival 2015

výroba pivaVe Velkých Popovicích u Prahy se uskuteční 3.ročník gastronomické události nazvané Klobáskofest. Tato gurmánská záležitost začíná v sobotu 19.9.2015 od 10:00 do 17:00 v pivovarském areálu a je pro všechny účastníky zdarma. Na programu bude ochutnávka klobásových pochoutek a zajímavá soutěž pro všechny zúčastněné. Nezbytný hudební program obstará hard-rockový band ROCKASS. Návštěvníci budou mít mimo jiné příležitost nahlédnout do pivovaru a dozvědět se více o výrobním cyklu piva Kozel. Na prohlídku pivovaru můžou zájemci vyrazit od 10:30 do 16:30 v půlhodinových intervalech. Na zúčastněné čeká prohlídková trasa pivovarem prezentovaná zábavnou formou s ochutnávkou velkopopovického piva. Program zahrnuje i ukázku tradičních lidových řemesel.

 

 

pivovar, cswikipedia.org

Část pivovaru - Velké Popovice


Na příchozí návštěvníky bude čekat strom Klobáskovník. Každý kdo přinese podomácku vyrobenou napodobeninu klobásy a pověsí ji na tento strom má šanci vyhrát některou z pěkných pivních cen. Klobáskofest je poslední možností vidět v areálu pivovaru trojského kozla. Tento asi největší dřevěný kozel na světě je vysoký 7,1m, dlouhý 7,4m a váží okolo pěti tun. Dřevěné části jsou vyrobeny z dubového a borovicového dřeva. K výrobě železné kostry byly použity  tři tuny železa a jako zátěž proti povětrnostním vlivům slouží 4 tuny písku.  

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!