Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Kamery online z celého Česka na jednom místě!

Chystáte se na hory? Pak vás zřejmě spolu s množstvím sněhu zajímá, jaké v dané lokalitě aktuálně vládne počasí. Prozradí vám to server WebKamera.cz.

 

 

 

 

Řekněme, že se chystáte do Krkonoš. V tom případě se budete zajímat o webkamery Krkonoše, jejichž prostřednictvím se okamžitě přenesete na nejvyšší pohoří Česka. Krkonošské webové kamery snímají záběry z nejznámějších lyžařských a turistických středisek, sjezdovek i vyhlídek. Webkamery jsou instalovány ve všech významných turistických střediscích a městech - Trutnově (webkamera Trutnov), Harachově, Peci pod Sněžkou, Velké Úpě, skiareálu Žacléř i Labské boudě. Snímají aktuální počasí na sjezdovkách v Horních Mísečkách, Špindlerově Mlýně, v Benecku a na řadě dalších.

 

Krkonoše

 

Webkamery v Jizerských horách

Dobře pokryté ovšem jsou i Jizerské hory. Stačí kliknout na odkaz webkamery Jizerské hory. I ty tuto oblíbenou severočeskou turistickou lokalitu představují z mnoha úhlů. V ten okamžik se ocitnete v Bedřichově či na Jizerce. Aktuální pohled na jednu z mnoha sjezdovek nabízí i kamera Severák, Bedřichov Pastviny, Liberec Ještěd či Liberec Javorník. Online kamery však najdete i ve městech, třeba v Jablonci nad Nisou (webkamery Jablonec). Některé panoramatické kamery navíc zabírají i část sjezdovky a vlaky (kamera Bedřichov), což se ukazuje jako praktické v případě, kdy se chystáte do střediska, které ještě neznáte.

Webkamery v Beskydech

Dobrým zdrojem informací jsou i webkamery Beskydy. Těmito záběry se můžete kochat, i když se do Beskyd přímo nechystáte. Krásné záběry z beskydských vrchů pohladí na duši snad každého. K dispozici vám je webkamera Malenovice nabízející pohled na lyžařský areál téhož názvu. Prohlédnout si však můžete online webkamery ze skiareálu U Sachovy studánky, Bílá či Razula. Webkamery online ze skiareálu Severka v Dolní Lomné v Těšínských Beskydech dokonce zabírají i sedačkové lanovky a chatu Severka. Na start bodové dráhy a na dolní konec jedné z červených sjezdovek pak směřuje webkamera Mosty u Jablunkova.
Webkamery z celého Česka najdete na WebKamera.cz.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.01.2021


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.