Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Kde vybrat zájezd na poslední chvíli?

ZájezdKdo by se netěšil na zaslouženou dovolenou. Ať už vás to láká na vyhřátém písku nebo na úpatí horských velikánů. Rok co rok jezdit na to samé místo vás ovšem dávno nebaví? Najděte si dovolenou přesně podle svých představ.

 

Online srovnávač Cestolino vám s tím pomůže. Nemáte čas obcházet cestovní kanceláře, listovat katalogy nebo na internetu ručně procházet stovky nabídek? Chcete si dovolenou užít přesně podle sebe a naplánovat si ji od A do Z samostatně? Vyrážet organizovaně s cestovní kanceláří, to zkrátka není nic pro vás, protože se rádi na svých prázdninách cítíte svobodně. Při poznávání dalekých krajů se neradi dáváte kýmkoli omezovat.

 

Dovolená Dovolená
Moře Turisté

 

Nebo naopak. Jedete přece na dovolenou. Dost starostí máte v průběhu celého roku. Co kdyby se teď někdo postaral o vás? Dovezl vás na místo, zajistil vám ubytování, stravování, připravil kompletně program.

Vy se chcete v tyhle dny jen bavit a odpočívat. Také to se vám velmi snadno splní. Vyberete si zájezd na míru. Zvolit si můžete nejen lokalitu a termín, ale také způsob dopravy. Vůbec nevadí, že jet vlastním vozidlem se vám nechce a letět se zase bojíte. A v neposlední řadě samozřejmě hraje roli také rozpočet.

Zážitek snů může čekat na každého. Hrozí vám letos napjatý rozpočet? Vyrazit můžete na jeden z mnoha last minute zájezdů, na nich ušetříte, ovšem o příjemně strávené momenty rozhodně ochuzeni nezůstanete.

 

A ještě něco navíc

Abyste si mohli vybrat skutečně zodpovědně, stačí si přečíst recenze ostatních cestovatelů. Až se vrátíte, sami navíc můžete užitečnými radami přispět i vy a napsat svoje vlastní hodnocení. To může přinést užitek také vám. Stanete-li se totiž aktivním uživatelem portálu, můžete za to navíc nasbírat atraktivní odměny a zapojit se do věrnostního programu. Stačí diskutovat, nahrávat fotografie nebo okomentovat hotel, ve kterém jste bydleli. Cestolino.cz si cení svých návštěvníků, kteří se aktivně podílejí na tvorbě obsahu a přispívají tak k tomu, aby byl prospěšným webem.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.09.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.