Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Kemp Merkur

KempPřesněji se jedná o autokemp, našli byste ho v obcí Pasohlávky. To je obec v Jihomoravském kraji, v okrese Brno-venkov na břehu vodní nádrže Nové Mlýny I. Kemp patří se svou celkovou rozlohou areálu o výměře více než čtyřiceti hektarů k těm největším v republice.

Najdete zde travnato-písčité pláže, tu vlastní o menších rozměrech zde tady mají vyčleněnou také příznivci naturismu. Bydlet se dá buď v obytných buňkách, chatkách, v bungalovech nebo o něco luxusněji nově i v apartmánech. Celkem navíc lze využít volnou plochu o tisícovce míst pro stany a karavany, případně dalších tři sta padesát volných míst v boxech.

Samozřejmě nemůže chybět občerstvení ve formě stánků či zdejší restaurace, dále pestré sportovní vyžití, hřiště nebo třeba i půjčovna šlapadel. K tomu v kempu každoročně provozovatelé pořádají bohatý zábavní i kulturní program, těšit se můžete třeba na ohňovou show a pravidelně svůj provoz zahajuje v sezóně i letní kino.

Web: http://www.kemp-merkur.cz

Kde kemp leží? Mapa

Ubytování v blízkosti Pasohlávek

Booking.com

Vložil/a: Daniel Česák 23.07.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.