Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Láká vás aktivní dovolená? Tak si ji dopřejte!

Že povalování na pláži není pro vás? Tak se na ní nepovalujte a vyrazte třeba na vodu. Nebo na kolo! Nevíte kam? My ano!

 

 

 

 

Aktivní dovolená je vyhledávaná stále větším počtem lidí. Jak by také ne. Na vodě, ať již na raftu, kánoi či kajaku, stejně jako na kole s větrem v zádech starosti mizí jako pára nad hrncem. Svou roli ale hraje i bezprostřední kontakt s přírodou, který tento typ dovolené nabízí. A pokud navíc zvolíte správnou destinaci, stane se z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek. Na rozdíl od celodenní konzumace v all inclusive rezortu.

Specialisté na aktivní dovolenou

Na aktivní dovolenou se přímo specializuje cestovní kancelář SMART travel. Spolu s klasickou dovolenou u moře vhodnou pro rodiny s dětmi, poznávacími a wellnessovými zájezdy nabízí také bohatý program pro outdoorové nadšence. V nabídce je sjíždění těch nejkrásnějších evropských řek, cyklistické zájezdy a cykloturistika, klasická turistka nebo třeba zájezdy za in-line bruslením. Součástí všech zájezdů je ubytování a bohatý program.

Rafting, nebo kaňoning? Obojí!

Mezi nejoblíbenější letní outdoorové aktivity spolu s cykloturistikou patří rafting a kaňoning. Naprosto neopakovatelné zážitky slibuje například sjíždění řeky Salza v Rakousku, jedné z vůbec v nejkrásnějších rakouských vodáckých řek. S průzračnou vodou, překrásnými peřejemi a vápencovými soutěskami. Patříte-li mezi nadšené vodáky, neváhejte s rezervací termínu! Salza se sjíždí od května do září. Doporučit však lze i další rakouské řeky jako Möll a Isel stejně jako norskou Sjoa a slovinskou Soča.

 

 

Strach není na místě

Máte strach, protože nejste zkušený vodák? Nebojte se. Zmíněné řeky zvládne sjet každý, kdo někdy sjížděl řeku. V případě raftingu v Norsku dokonce stačí, když je člověk fit, nebojí se a umí plavat. Tak si to užijte!

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 24.06.2022


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.