Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Lázně Bohdaneč

Lázně, cs.wikipedia.orgZhruba 10 km od Pardubic leží v poklidném a krásném prostředí polabské krajiny léčebné lázně Bohdaneč. Kromě lázeňských a léčebných pobytů nabízí toto místo i možnosti ke strávení příjemné dovolené.

Městem a okolím například vede naučná stezka Gočárův okruh. Je to 5 km dlouhá vycházková trasa pro nenáročnou turistiku vedoucí městem i krajinou připomínající významného architekta Josefa Gočára, který zde působil na počátku 20. století. Začít i skončit můžete hned na náměstí s barokním kostelem a renesanční radnicí. Postupně se můžete zastavit u lázeňského pavilonu Gočár, u slunečních hodinKuttnerovy kapličky nebo Tillerova sedátka.

 

Rybník, en.wikipedia.orgPilský rybník, By Czech Wikipedia user Packa (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

 

V Lázních Bohdaneč si můžete vybrat mezi nejrůznějšími odpočinkovými programy zaplněnými špičkovými procedurami.

Toto léčebné zařízení slouží především k nápravě pohybového aparátu s orientací na zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózu, vertebrogenní syndromy a Bechtěrevovu nemoc.

 


Programy jsou zaměřeny také na poúrazovou rehabilitaci a rehabilitaci totálních endoprotéz.

 

Pavilon, cs.wikipedia.org Pavilon Gočár, Autor:Zp, [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

 

Lázně Bohdaneč jsou oblíbeným místem také z hlediska prevence, relaxace a odpočinku. Na tyto aspekty jsou zaměřeny i různé produktové balíčky a pestrá nabídka služeb. Lázně mají dlouholetou tradici a známé jsou i zdejšími specialisty, kteří patří mezi špičku ve svých oborech.

 

Ubytování v této lokalitě, ceny jsou aktuální v den psaní článku

 

Pension Art

Cena na noc pro dva - 915 Kč
 

Penzion Zahrádka

Cena na noc pro čtyři - 1420 Kč

 

Mapa města, zdroj: openstreetmap.org

 

Web lázní: www.llb.cz

Kontakt (adresa):

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.

Masarykovo nám. 6, 533 41 Lázně Bohdaneč

 

 
Mohlo by vás zajímat: Přehled českých lázní zde
 

 

Ubytování přes booking.com

Booking.com

 

 

 

 

 

 Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.