Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně, cs.wikipedia.orgMoravské lázně Teplice nad Bečvou lákají k návštěvě nejen krajany, ale klienty z celé republiky i od našich sousedů. Místní lázně pomáhají především lidem, kteří mají problémy se srdíčkem nebo třeba s cukrovkou. Léčit se zde ale můžete i z nemocí nervového původu.

Toto léčebné zařízení ale nezve k pobytu pouze nemocné, odpočinout si zde můžete i jen tak, například od věčného stresu v práci a podobně.

 

 

Mapa

Zdroj mapy: openstreetmap.org

 

Lázeňské domy

Všechny lázeňské domy zde najdete umístěny v pěkném parku, který tak nabízí dostatek místa pro relaxaci návštěvníků. Je zde například lázeňský dům Bečva, Moravan nebo tu také najdete speciální lázeňské středisko Radost, které je určeno pro léčbu dětí.

S lázeňským domem Bečva je propojen další lázeňský dům se jménem Slovenka, který dřív byl samostatnou budovou. LD Bečva je vybaven nejmodernějšími přístroji a poskytuje perfektní kardio rehabilitační služby.

 

Lázně, cs.wikipedia.orgLázeňský dům Slovenka

 

Lázně, cs.wikipedia.orgJestliže si chcete například zaplavat, bazén hledejte v LD Janáček. V tomto lázeňském domě najdete také parní saunu, fitcentrum, vacushape nebo dokonce bowling. Jedná se o lázeňský dům, který slouží nejen svým klientům, ale také široké veřejnosti. Je zde velké množství aktivit, při kterých si člověk příjemně za relaxuje a zároveň učiní něco pro své zdraví.

Středisko pro děti Radost poskytuje nejmenším klientům lázní Teplice nad Bečvou všechny služby pod jednou střechou. Což je velice důležité, spoří to čas a děti si nemusí zvykat na mnoho různých prostor. Jediná situace, kdy se děti přemisťují ze svého dětského centra, je když si jdou zaplavat. V tu chvíli musí využít bazén, který je umístěn ve výše zmíněném LD Janáček.

 

Aktivity mimo lázně

V blízkosti města Teplice nad Bečvou je několik zajímavých míst, která ocení především příznivci turistiky. Doporučujeme navštívit například Hrad Helfštýn nebo všem jistě známé Pustevny.

 

Přehled ubytování v nejbližším okolí zde.

Tip na hotel v nejbližším okolí:  Vila Tereza Cena na noc pro dva - 765 Kč

*Autor úvodní fotky - Tomáš Kolařík [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html), CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/) or CC BY-SA 2.5 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.5)], from Wikimedia Commons

Autor fotky - lázeňský dům Slovenka By Vojtěch Dočkal (Own work) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], via Wikimedia Commons

Autor fotky - pramenu - By Vojtěch Dočkal (Own work) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], via Wikimedia Commons

 

Mapa - Teplice nad Bečvou

Mohlo by vás zajímat: Kompletní seznam lázní v ČR
 

 

 

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 17.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.