Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Letecký maraton     

Letecký maraton: levně po Itálii

Ilustrační foto - Bergamo lanovkaLetecký maraton po Itálii by mohl vypadat takto: odletíte z Brna do Milana-Bergama 19. února 2011. Zde se zdržíte tři dny.

Bergamo, město kde přistanete, je 40 km od Milána. Toto město má přes 100 tis. obyvatel. Město je rozděleno na dvě části, Città Alta - horní město a Città Bassa, dolní město. Horní město je původem středověké s opevněním. Nejpohodlnější je dopravit se do této části města lanovkou. Přepravní kapacita lanovky je cca. 50 osob. Za rok lanovka přepraví přes 2 mil. cestujících.

Vložil/a Redakce, 13.1.2011

Letecký maraton: levně po Anglii a Irsku

DublinAnglický Londýn patří k vůbec nejvíce atraktivním městům Evropy, aspoň pokud atraktivitu města hodnotíme počtem turistů, kteří navštíví město. Irský Dublin se také pyšní velkou oblibou. Jak se levně letecky dopravit do těchto měst? Kde se levně ubytovat. Hledali jsme nejlevnější letenky a ubytování. Náš maraton, kdy navštívíte několik měst, vás může vyjít levněji, než jeden eurovíkend v jednom městě. Ceny uvádíme vždy za dvě osoby. V ceně letenky je vše kromě poplatku za platbu. U Ryanairu tento poplatek za určitých podmínek platit nemusíte, více informací zde. V ceně letenky je příruční zavazadlo. Cena za ubytování je vždy za apartmán/studio pro dvě osoby za uvedený termín.

Vložil/a Redakce, 27.8.2010

Letecký maraton: co nejlevněji po Španělsku

Ilustrační fotoVaše levná cesta po Evropě by mohla vypadat například takto: odletíte z Katovic do Barcelony, zde strávíte pár dnů, pokračujete do Valencie, odtud do Bologně a zpět do Katovic. Velmi levné letenky jsou obzvlášť na trase Barcelona-Valencie a Bologna-Katovice.

Vložil/a Redakce, 24.8.2010

Letecky maraton: levně do Milana, Malagy a Benátek

Ilustrační fotoV dnešním leteckém maratonu se budeme pohybovat mezi Prahou, Bergamem, Malagou a Benátkami. Hledali jsme nejlevnější letenky a ubytování. Musíme dodat, že aktuální nabídka ubytování v Benátkách patří spíše k těm cenově průměrným. Občas lze najít v tomto městě a okolí akční cenu i o několik desítek procent nižší.

Vložil/a Redakce, 16.8.2010

Levný letecký maraton: Milano, Ibiza, Barcelona, Pisa

Ilustrační fotoDnes vám ukážem jednu z dalších možností, jak cestovat za málo peněž, a jak co nejlevněji strávit několik dnů v několika městech. Obvykle, když se plánuje dovolená či eurovíkend, každý si zvolí jeden cíl. Dopraví se na letiště a letí přímým spojem. Pokud je někdo zkušenější cestovatel, nebojí se letět s přestupem. Málokdo ovšem volí "maraton", kdy letíte z jednoho města do druhého. Za týden tak můžete navštívit i několik měst či destinací. V článku najdete aktuální nejlevnější letenky a ubytování.

Vložil/a Redakce, 11.8.2010Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.