Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Levné ubytování v evropských městech: Praha, Paříž, Barcelona

Ilustrační fotoMěsta jako Praha, Paříž, Londýn, Barcelona, Istanbul či Řím jsou oblíbenou destinací tzv. víkendových turistů. Vyrazíte ve čtvrtek případně v pátek a návrat bývá v neděli nebo v pondělí. Takové krátké pobyty mohou být finančně méně náročné, než-li týdenní dovolená, avšak nutně to neznamená, že by takováto "dovolená" nebyla příjemná.

V článku vám ukážeme nejlepší nabídky levného ubytování v oblíbených evropských metropolích. Na našem webu navíc pravidelně registrované uživatele informujeme o akčních letenkách - mnohdy i pod 500,- Kč vč. tax. Aktuální akční letenky najdete zde. Registrujte se zdarma na našem webu, získáte tak informace o nejlevnějších letenkách.

Paříž Grand Hotel 1 077,- Kč/2 osoby/den
Hotel je v poměrně dobré lokalitě Paříže. V blízkosti je stanice metra Mairie de Clichy. Více informací zde.
Londýn Stress Less Hostel   1 210,- Kč/2 osoby/den
Tento hostel nabízí pokoje se sdílenou kuchyňkou a koupelnou. V blízkosti je stanice metra Leyton. Poblíž je také non-stop otevřený supermarket. Více informací zde.
Barcelona Gastehaus Gran Via   1 154,- Kč/2 osoby/den
Jedná se o malý hostel nebo spíše penzion. Z hostelu je výborná dostupnost do centra. 5 min chůze na náměstí Plaza de Espaňa. Centrum je nedaleko, vystačíte si s pěší chůzí. Více informací zde.
Lyon Hôtel des Facultés 975,- Kč/2 osoby/den
Hotel je v poměrně dobré lokalitě Paříže. V blízkosti je stanice metra Mairie de Clichy. Více informací zde.
Praha Hotel Henrietta 820,- Kč/2 osoby/den
Tříhvězdičkový rodinný podnik s vlastní garáží se nachází v klidné vilové čtvrti v Praze a nabízí 32 pokojů s výhledem na Prahu a na tuto rezidenční čtvrť plnou zeleně. 2 minuty od stanice metra. Více informací zde.
Istanbul Hush Hostel Lounge   871,- Kč/2 osoby/den
V ceně je také snídaně. Více informací zde.
Řím Hotel Flaminius 1 257,- Kč/2 osoby/den
Hotel Flaminius se nachází u obchvatu GRA, 200 metrů od nádraží La Celsa, na trase Řím-Montebello. Cesta do centrálního Říma trvá 16 minut. Snídaně v ceně. Všechny pokoje jsou klimatizované a je v nich lednička.Více informací zde.
Lisabon Larexport - Estefânia   718,- Kč/2 osoby/den
Jedná se o malý penzion, poblíž oblíbeného parku Eduardo VII. Penzion je jednoduše vyzdobený, přesto je pohodlný. Pro cestování do centra můžete využít blízkou MHD. Více informací zde.

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.