Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Liberecký kraj je ideálním místem na rodinnou dovolenou. Co v něm zažijete?

Ačkoliv je podstatná část léta už za námi, ještě stále mnoho jedinců neví, jakou formu relaxu si užít. Vzhledem k událostem poslední doby je naprosto jasné, že lidé vyhledávají spíše dostupnější formy zábavy. K tomuto účelu je pobyt v České republice jako stvořený. Co musíte zažít?

   
   

Levná, ale plná zážitků

Ubytování v Libereckém kraji patří mezi nejpopulárnější způsoby trávení dovolené pro všechny milovníky turistiky, cyklistiky i dalších sportů. V daném kraji se totiž rozprostírá rovnou několik pohoří, v nichž najdete nekonečné kilometry turistických i cyklistických tras, spoustu skal, vyhlídek, zřícenin, zámků, naučných stezek a mnoho podobných příležitostí.

Dovolená v Libereckém kraji může mít podobu ubytování přímo v krajském městě. To vás potěší řadou luxusních i skromných hotelů, stejně jako zajímavými atrakcemi pro děti a dospělé. Nenechte si ujít rozlehlou libereckou zoo, dvě vědecko-populární centra (s desítkami interaktivních exponátů) ani známý aquapark Babylon.

Příroda volá

Letní pobyty jsou především o klidné přírodě, v níž nenajdete nekonečné davy turistů. Z toho důvodu si naplánujte procházku po naučné stezce Veselecké údolí, navštivte Ještěd a jeho okolí, rozhlednu nad Prosečí či Červený kámen. Stačí se podívat na několik málo fotografií na internetu a ihned vám dojde, proč jsou zmíněná místa tak vyhlášená.

 

Ještěd

 

Kde se vlastně ubytovat, jestli vás láká léto v Libereckém kraji? Rezervujte si ubytování na Hotel.cz. Proč právě tam? Jedná se totiž o největší portál, který obsahuje stovky a stovky nejrůznějších možností ze všech koutů České republiky.

V mžiku si vyhledáte výhodné balíčky služeb, zjistíte veškeré důležité informace a pouhým kliknutím myši si zarezervujete svůj vysněný pokoj.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.08.2023


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.