Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Loro Parque

Foto, en.wikipedia.orgOd otevření v roce 1972 se tato tropická zoologická zahrada těší velké popularitě, a navštívilo ji už přes 11 mil. turistu. Na ploše kolem 14 hektarů poblíž města Puerto de la Cruz se vyskytuje velké množství zvířat včetně ptáků a rostou tu nádherné orchideje a dračince.

Nabízí nesčetné turistické atrakce, například představení se cvičenými tuleni, papoušky a delfíny, a nechybí zde dokonce ani netopýří jeskyně.

 

 

 

Vchod do parku vede přes autentickou thajskou vesnici, založenou v roce 1993. Skládá se ze šesti domů postavených v Thajsku a dopravených lodí na Tenerife po částech. Tady je pak thajští řemeslníci znovu smontovali.


Nabídka ubytování v místě Loro Parque přes booking.com

Foto, en.wikipedia.org

By myself (User:Piotrus) (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

 

Foto, en.wikipedia.org

 


*Autor úvodní fotky - By Quartl (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.07.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.