Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Máte náročné požadavky na dovolenou? V Bibione vám je splní

BibioneZa chvilku nastane léto a letní dovolené. Zamysleli jste se už, kam letos vyrazíte, nebo necháváte volbu na poslední chvíli? Pokud se řadíte do druhé kategorie, zkuste svůj postoj trochu přehodnotit. Může se vám stát, že ty nejhezčí hotely a apartmány budou již vyprodané a vás nemine zklamání. Jak této situaci předejít?

 

 

 

Destinace pro skvělou rodinnou dovolenou

Zarezervujte si svoji letní dovolenou už nyní. A kam vyrazit? Pracovní vytížení v současné době hraje velkou roli. Možná i vy jste si oblíbili kratší dovolené u moře. Preferujete destinace, které jsou dopravně dobře dostupné. Nechcete se nudit ani v případě špatného počasí, a proto dáváte přednost lokalitám s bohatými možnostmi společenského a sportovního vyžití. Berete s sebou i rodinu, a proto hledáte místo, kde se budou dobře bavit váš předškolní potomek, věčně znuděný pubertální syn či dcera, i vy, aktivní dospělí a dokonce i vaši postarší rodiče. Ano, máte docela náročné požadavky na dovolenou. Výborně je ale splní známé severoitalské letovisko Bibione na Benátské riviéře. Zajistěte si proto nájemné ubytování v Bibione online, kde můžete vybírat z řady hotelů, apartmánů, bungalovů, pokojů.  

 

Bibione

Bibione

Bibione

 

Zábavy pro každého

Určitě oceníte blízkost letoviska, autem se dá 760 km cesty zvládnout za cca 8 hodin. Večer vyrazíte z Čech a ráno jste na místě a můžete se ubytovat. Letecky přeprava trvá asi 35 minut. Můžete zde využít plné pokrytí ubytování v Bibione a vybírat si z různých druhů bydlení, některé se nachází i v těsné blízkosti moře. Typická je pro tuto destinaci dlouhá pláž se zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře. V okolí je dostatek zábavy. Za celodenní výlet stojí návštěva Benátek, děti nadchne zoologická zahrada nebo akvárium Gulliverlandia s řadou druhů ryb či aquapark v nedalekém Lignanu. Milovníky památek upoutá zámek v Miramare nebo starobylé město Terst. Každá věková skupina si zde zkrátka najde svoji zábavu. Máte-li zvířecího miláčka, vezměte ho s sebou, nikomu překážet nebude.

 

Bibione

Bibione

Bibione

 

 

 

   
  Čtěte také:
 

Vlakové nádraží Bibione

 

Oblasti Itálie

   

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 18.04.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.