Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Na Letiště Praha se vrací pravidelné linky

Přehled aerolinek, které chystají znovuobnovit svůj provoz na pražské Ruzyni.

 

 

 

 

 

 

 

  • Aerolinka Eurowings obnovila přímou linku z Prahy do Düsseldorfu, další let je prozatím naplánován na 5. června.
  • Část svých pravidelných linek opětovně spustila společnost Czech Airlines: jde o lety do Amsterdamu, Frankfurtu nad Mohanem, Paříže, Stockholmu a Bukurešti.
  • Přímé spojení Prahy s Amsterdamem obnovila taktéž společnost KLM, linka je v provozu prozatím jednou denně.

Obnovení některých svých linek oznámili i další dopravci. Do Frankfurtu nad Mohanem začne z Prahy létat také Lufthansa, do Paříže bude opětovně létat i Air France. Oznámeny byly například i přímé lety do Bruselu (Brussels Airlines), Splitu (Smartwings), Helsinek (Finnair) nebo Londýna (Czech Airlines).

 

  Průběžně aktualizovaný seznam všech obnovených pravidelných linek najdete na speciální webové stránce Letiště Praha: https://www.prg.aero/seznam-obnovenych-linek  
     
Vložil/a: Daniel Česák 28.05.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.