Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Na dovolenou ve voze z půjčovny aut

Provoz auta je dost finančně náročný. Kupní cena je teprve začátek. Musíte počítat s povinným ručením, havarijním pojištěním, tankováním, doplňováním všech kapalin, občasnými opravami. I když se o něj staráte, žere spoustu peněz. A právě proto se mnoha lidem vůbec nevyplatí auto vlastnit. Když ho potřebují, mohou si ho půjčit. Třeba pro cestu na dovolenou!

Půjčovny aut dnes nabízí široký výběr vozů a také velmi dobré podmínky. Dá se domluvit krátkodobý i dlouhodobý pronájem, rozhodně není problém s autem vyrazit do zahraničí. A tuto možnost častokrát využívají i lidé, kteří vlastní auto mají. To půjčené je totiž spolehlivější, navíc si mohou půjčit něco většího, do čeho se jim vejdou všechna zavazadla.

 

 

Ceny už od 1000 Kč za den

Podívali jsme se do půjčovny aut Praha na webu autozpujcovny.cz. Výběr je parádní. Na dovolenou se vám asi nejvíce budou hodit auta z kategorie standardní, kde se některé modely dají sehnat už za cenu kolem tisíce korun na den. V nabídce ovšem mají i malé dodávky (kategorie vícemístné), které jsou parádní pro všechny, kdo se chystají spát v autě, nebo pro ty, kteří chtějí vyjet na výlet s velkou partou přátel.

Podívejme se například na Škodu Scala s nízkou spotřebou 4 l na 100 km. Záleží, na jak dlouho si ji půjčíte. Pokud pojedete na týdenní dovolenou, bude vás stát 880 Kč na den. Když se ale vydáte na čtrnáct dní, už zaplatíte jen 870 Kč za den.

Asistenci máte v ceně

Velkou výhodou je, že u pronajatého auta máte prakticky všechno vyřešené. Má českou dálniční známku (pouze zahraniční budete muset dokoupit), v ceně je i non-stop asistence. Kdyby se tedy přece jen někde objevil problém, víte, na koho se obrátit. Půjčovny však obecně půjčují nová vozidla, u kterých je šance technických problémů minimální.

U zmíněné půjčovny aut Praha si své vybrané vozidlo rezervujete klidně online a pak už si ho jen vyzvednete. Jednodušší to být nemůže.

 

Vložil/a: Daniel Česák 03.10.2023


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.