Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nejekologičtějším dopravcem je Monarch

Ilustrační fotoBritský charterový dopravce Monarch se umístil v čele žebříčku o nejekologičtější aerolinku světa. Následuje jej německý konkurent Condor. Aspoň takto to vidí atmosfair.de. Ten vystavil žebříček aerolinek, podle toho, jak moc zatěžují životní prostředí. Na třetí pozici pak je aerolinka Air Transat A.T.Inc., následují ji Air New Zealand, Kingfisher Airlines, EVA Airways.

Ze známých větších evropských dopravců se nejlépe umístil Icelandair a to na jednadvacáté pozici. Air France figuruje na 31. pozici a ČSA až na 82. pozici. Lépe než české aerolinky se umístili například pakistánské, etiopské nebo čínské aerolinky. Nutno dodat, že za pozici ČSA jsou společnosti jako Brussel Airlines či maďarský Malev.

Celý žebříček najdete v PDF dokumentu zde.

Vložil/a: Daniel Česák 08.03.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.