Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Click4Sky končí!

Ilustrační foto. ČSA řeklo: Click4Sky končí.Před dvěmi lety začala aerolinka ČSA nabízet své letenky pod označením Click4Sky za speciální cenu. Vše za 1390,- . Bylo tak možné a stále ještě do úterý je, letět třeba do Amsterdamu za 2780,- Kč.

Server Click4Sky sice zůstane aktivní, ale v jeho nabídce již budou pouze zlevněné letenky ČSA. Ceny budou dynamické a nebudou pevné jako je tomu dnes. Navíc osud značky Click4Sky zatím není jasný, vedení společnosti o něm rozhodne později. Nově bude nabízet ČSA přes server Click4Sky letenky do 68 míst namísto současných 38. Podle letecké společnosti se tak může stát, že některé letenky budou levnější než u Click4Sky.

Určitě je škoda, že letenky za cenu "Click4Sky" končí. Je otázka, zda opravdu se aspoň některé letenky od ČSA přiblíží cenám Click4Sky. Každopádně je to další "rána" pro nízkonákladové létaní v ČR. Po krachu SkyEurope ubude také Click4Sky.

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek různých leteckých společností.

 

Zdroj: iDnes

Vložil/a: Daniel Česák 30.11.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!