Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Click4Sky končí!

Ilustrační foto. ČSA řeklo: Click4Sky končí.Před dvěmi lety začala aerolinka ČSA nabízet své letenky pod označením Click4Sky za speciální cenu. Vše za 1390,- . Bylo tak možné a stále ještě do úterý je, letět třeba do Amsterdamu za 2780,- Kč.

Server Click4Sky sice zůstane aktivní, ale v jeho nabídce již budou pouze zlevněné letenky ČSA. Ceny budou dynamické a nebudou pevné jako je tomu dnes. Navíc osud značky Click4Sky zatím není jasný, vedení společnosti o něm rozhodne později. Nově bude nabízet ČSA přes server Click4Sky letenky do 68 míst namísto současných 38. Podle letecké společnosti se tak může stát, že některé letenky budou levnější než u Click4Sky.

Určitě je škoda, že letenky za cenu "Click4Sky" končí. Je otázka, zda opravdu se aspoň některé letenky od ČSA přiblíží cenám Click4Sky. Každopádně je to další "rána" pro nízkonákladové létaní v ČR. Po krachu SkyEurope ubude také Click4Sky.

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek různých leteckých společností.

 

Zdroj: iDnes

Vložil/a: Daniel Česák 30.11.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.