Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

ČSA vykazují růst

Ilustrační foto. ČSA vykazují růst. Letenky zdražují, ale mi stále sbíráme pro vás nejlevnější letenky.ČSA vykazují růst počtu přepravených pasažérů už 3 měsíc po sobě. Oproti září minulého roku ČSA přepravili o 2,9% více pasažérů. Přesto nemusí mít tento pozitivní statistický údaj zásadní vliv na finanční situaci aerolinky. Záleží, zda se dařilo prodávat dražší letenky a muselo by k růstu docházet i v dalších měsících. A to se nedá očekávat, protože aerolinka výrazně zredukovala letový řád.

Dobrou zprávou také je, že letadla ČSA jsou lépe vytížená. Průměrně bylo obsazeno 74,1% sedadel. Evropský průměr ale dosahuje 79%. Takže stále je co dohánět. Ačkoli iDnes informuje o zdražujících se letenkách, a opravdu u běžných dopravců tomu tak je, mi pro vás stále sbíráme zpáteční letenky i do 500,- Kč za osobu. Registrujte se na našem webu, a budete o takových výhodných a diskontních letenkách včas vědět.

Zdroj: iDnes

 

Vložil/a: Daniel Česák 18.11.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.