Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

ČSA vykazují růst

Ilustrační foto. ČSA vykazují růst. Letenky zdražují, ale mi stále sbíráme pro vás nejlevnější letenky.ČSA vykazují růst počtu přepravených pasažérů už 3 měsíc po sobě. Oproti září minulého roku ČSA přepravili o 2,9% více pasažérů. Přesto nemusí mít tento pozitivní statistický údaj zásadní vliv na finanční situaci aerolinky. Záleží, zda se dařilo prodávat dražší letenky a muselo by k růstu docházet i v dalších měsících. A to se nedá očekávat, protože aerolinka výrazně zredukovala letový řád.

Dobrou zprávou také je, že letadla ČSA jsou lépe vytížená. Průměrně bylo obsazeno 74,1% sedadel. Evropský průměr ale dosahuje 79%. Takže stále je co dohánět. Ačkoli iDnes informuje o zdražujících se letenkách, a opravdu u běžných dopravců tomu tak je, mi pro vás stále sbíráme zpáteční letenky i do 500,- Kč za osobu. Registrujte se na našem webu, a budete o takových výhodných a diskontních letenkách včas vědět.

Zdroj: iDnes

 

Vložil/a: Daniel Česák 18.11.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!