Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Britský festival Glastonbury

Levné letenky Praha,Festival GlastonburyNěkteří z nás cestují za památkami, jiní "za festivaly". A pro ty cestovatele, kteří se nebojí vycestovat na festival v cizině tu máme aktuální informaci.

Asi většina z nás v nejbližší době neplánuje zúčastnit se nějakého festivalu pod širým nebem. Vstupenky na tento festival, se ale prodávají rok předem, kvůli obrovskému zájmu. Festival by mohl zaujmout fanoušky skupiny U2. Irská skupina totiž plánuje na tomto celosvětově známém festivalu, který byl založen již v roce 1970 a v příštím roce očekává oslavu 40. výročí, vystoupit. Kapela na festivalu vystoupí 25. června.

 

 

V loňském roce na festivalu účinkovali Neil Young, Bruce Springsteen a třeba také skupina Blur.

Festival bude probíhat v období 23. až 27. června. Brány se otvírají 23. června v 8:00h. Festival je uspořádán poměrně blízko města Bristol, kam například lítá EasyJet. Na našem webu sbíráme aktuální nejlevnější letenky, nejen do Bristolu. Zdarma se zaregistrujte, a budete o nich včas vědět.

Z Bristolu však bude nutné se dopravit na místo nějakým dopravním prostředkem. Vstupenky jsou sice vyprodané už nyní, ale je možné, že se do prodeje ještě nějaké ty vstupenky dostanou. Více informací najdete na oficiálním webu festivalu.

 

Mapka festivalu:

 

 

Glastonbury festival plánek

Kde se pořádá festival Glastonbury?:
Zvětšit mapu

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.11.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.