Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Nejhorší letiště na světě je v Evropě

Levné letenky Praha,Frankfurt,Paříž, Bratislava, Milan, Wroclaw-Glasgow,Londýn,Heathrow,  RyanairLondýnské letiště Heathrow se dočkalo nelichotivého titulu „nejhoršího“ letiště na světě, podle globálního průzkumu cestujících.

Jedná se o stejný výsledek jako v loňském roce. Toto ocenění letiště získalo především kvůli tomu, že dochází k častým zpožděním a ztrátám zavazadel. Letiště sice uvedlo, že postupně dochází ke zmírňování těchto problémů, ale stále to nestačí.

Daily Telegraph provedl průzkum, který zjistil, že 80% z těch, kteří používají nový Terminál 5, byli s tímto terminálem spokojeni, ale na zbylé 4 terminály si stále stěžují.

Letiště Charles de Gaulle v Paříži, bylo zvoleno jako druhé nejhorší, následuje Los Angeles, Frankfurt nad Mohanem a Miami International.

Naopak Singapore Changi získalo nejlepší ocenění, následované Hong Kong’s Chek Lap Kok. Z Evropy mezi výběrová letiště bylo zařazeno letiště Amsterdam Schiphol.

Vložil/a: Daniel Česák 22.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!