Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Nejhorší letiště na světě je v Evropě

Levné letenky Praha,Frankfurt,Paříž, Bratislava, Milan, Wroclaw-Glasgow,Londýn,Heathrow,  RyanairLondýnské letiště Heathrow se dočkalo nelichotivého titulu „nejhoršího“ letiště na světě, podle globálního průzkumu cestujících.

Jedná se o stejný výsledek jako v loňském roce. Toto ocenění letiště získalo především kvůli tomu, že dochází k častým zpožděním a ztrátám zavazadel. Letiště sice uvedlo, že postupně dochází ke zmírňování těchto problémů, ale stále to nestačí.

Daily Telegraph provedl průzkum, který zjistil, že 80% z těch, kteří používají nový Terminál 5, byli s tímto terminálem spokojeni, ale na zbylé 4 terminály si stále stěžují.

Letiště Charles de Gaulle v Paříži, bylo zvoleno jako druhé nejhorší, následuje Los Angeles, Frankfurt nad Mohanem a Miami International.

Naopak Singapore Changi získalo nejlepší ocenění, následované Hong Kong’s Chek Lap Kok. Z Evropy mezi výběrová letiště bylo zařazeno letiště Amsterdam Schiphol.

Vložil/a: Daniel Česák 22.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.