Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Německé úřady by chtěly zvýšit cenu některých letenek

Nejošklivější stavba světa, v první desítce Žižkovská věžNěmeckým úřadům se nelíbí cenová politika některých aerolinek, zvláště pak těch arabských. Konkrétně je trnem v oku německým úřadům společnost Emirates airlines. Arabské aerolinky, ale nejen ty, často nabízejí cenově výhodnější lety z Německa mimo EU, např. do Johannesburgu nebo Singapuru.  Úřady si nepřejí, aby ceny určovaly aerolinky, které jsou mimo EU. Z tohoto důvodu navrhují zvýšení cen u těchto levnějších linek.

Ředitel úřadu ve svém dopise požádal Emirates (letecký dopravce) i další přepravce o pochopení, že není možné, aby měli "cenové vedení".

Tato politika pochopitelně vyhovuje takovým dopravcům, jako je např. Lufthansa. Ta popírá, že by postoj německých úřadů nějak ovlivňovala.

 

Zdroj: iHned

Vložil/a: Daniel Česák 20.11.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.