Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Poslední šance pro klienty SkyEurope

Ilustrační foto SkyEuropeKlienti zkrachovalé společnosti SkyEurope mají dnes poslední šanci na přihlášení svých pohledávek a pokusit se tak získat vložené peníze zpět.

SkyEurope na konci srpna zrušila své lety z důvodu nedostatku peněz a bankrotu. Klientům SkyEurope zůstalo po ukončení činnosti firmy asi 280.000 letenek na lety, které se už neuskutečnily. Peníze se však mohou vrátit jen těm, kteří za letenku zaplatili kreditní nebo debetní kartou. O vrácení kupní ceny požádaly v bankách tisíce lidí. Peněžní ústavy začínají vyplácet peníze právě v těchto dnech.

Minulý týden přestala létat další slovenská společnost Seagle Air. Podle ředitele letecké společnosti Travel Service je tato společnost před konkurzem.

Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu (IATA) očekává, že světové aerolinky v letošním roce vykážou ztrátu až 11 miliard USD (zhruba 189 miliard Kč) po loňské ztrátě 16,8 miliardy USD.

Zdroj: IHned.cz
Vložil/a: Daniel Česák 26.10.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.