Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Ryanair nabízí svůj kalendář

ryanair_kalendar_smallNa rok 2010 si můžete za 10 EURO zakoupit kalendář společnosti Ryanair. Ryanair slibuje dát výtěžek charitě. Kalendář je možné zakoupit na palubách letadel Ryanairu anebo na jejich webu zde.

Kalendář vyvolal rozhořčení u europoslankyně Mary Honeyball. "V šíleném honu po ziscích se Ryanair opět uchýlil ke špinavosti, když jako pasák vystavil svoje nejsvůdnější letušky ve vše odhalujícím kalendáři," prohlásila Mary Honeyball rozhořčeně. "Takový nechutný marketingový tah určitě odradí všechny vážné zájemce o kariéru v leteckých službách a vrhne tak na celý letecký průmysl špatnou reputaci," soudí europoslankyně.

Šéf Ryanairu Michael O’Leary se tedy rozhodl zakoupit 100 kalendářů a tyto kalendáře zaslal europoslankyni. Poté ji označil, za člověka bez špetky smyslu pro humor.

Ryanair na sebe v poslední době přitáhl pozornost díky novým kontroverzním opatřením - zdražení zavazadel o polovinu - o tom jsme informovali již dříve zde, rušení odbavení na letištích a plánováním plateb za záchodky na palubě i letů "na stojáka".

Vložil/a: Daniel Česák 12.11.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.