Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Odpočinek za odměnu v Jeseníkách

KamzíkNedávno jsem měla nějak všeho plné zuby a byla jsem tak bez nálady, že to zřejmě ohrožovalo okolí. Byl nejvyšší čas oddechnout si a natankovat další dostatečnou zásobu pozitivní energie. Ještěže mám tak světaznalé kamarádky! Dokonce hned dvě najednou se shodly na tom, že nejlepší relax najdu v Jeseníkách.

 

Měla jsem štěstí. Poslední volný dvoulůžkový pokoj. Musela jsem dát mým dobrým rádcům za pravdu: ceny fakt tak akorát a kouzelné místo. Co mě tedy ale dostalo do kolen ještě víc – mohli jsme si s sebou vzít naši čivaví slečnu, bez které by se žádný výlet neobešel. Můj muž pak dostal už jen instrukce a mohlo se vyrazit.

 

Kamzík Kamzík
Kamzík Kamzík

 

Bezva klima, všechno prima 

Pokud se chcete nabažit čerstvého vzduchu, ubytování v Jeseníkách vás rozhodně nezklame. Kdo vybudoval v Karlově pod Pradědem hotel Kamzík, musel být hodně šikovný. S přidruženým ubytovacím komplexem nabízí velkou kapacitu možností, aby se sem vešel opravdu každý. Asi věděli, co dělají. Rezervace jsou stále v plném proudu.

 

Kamzík

 

Tak jsme se nechali pohltit úchvatnou přírodou obklopující ubytování v Karlově, abychom si užívali všech zdejších rozmazlovacích prostředků. Ač jsme přijeli za relaxem, zábavou a za sportem, tak pro nás výtečná domácí kuchyně byla vskutku milým bonusem. Nezastírám, že bylo příjemné nevařit a přitom si pochutnat.

Opěvné pověsti o wellness v Jeseníkách se vůbec neliší od skutečnosti. Jsem sice zvyklá, že mé kamarádky mají sklony přehánět. Ale tady se mi zdálo, jako by snad na něco i zapomněly. Bazén, výřivka, sauna, infrasauna, masáže... Malinko to vedlo ke strachu, že si všechno ani užít nestihneme!

 

Kamzík Kamzík
Kamzík Kamzík - posilovna

 

Když se nechce domů 

Neodjíždělo by se nám tak snadno, kdybychom se nerozhodli, že se sem co nevidět vrátíme. Přežijeme teď vánoční chaos a pak dáme vale městu a oslavíme Silvestra na horách. Místo jsme si už raději rezervovali předem, aby nám někdo nevyfouknul slavnostní večeři, kulturní vystoupení ani půlnoční přípitek. Jestli nezaváháte, třeba se někde v davu potkáme u ohňostroje.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 28.11.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.