Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

ERV Evropská pojišťovna vás v nouzi nenechá na holičkách

MapaČasto cestujete? Kladete důraz při cestách na jistotu a bezpečí? Stát se může totiž cokoliv, ale s cestovním pojištěním můžete zmenšit riziko vzniklých nepříjemností. Ať už se vydáte za krásami České republiky nebo opustíte naši zemi, je zodpovědné si před cestou sjednat adekvátní pojištění.

Specialisté na cestovní pojištění v ERV Evropské již získali řadu ocenění. To dokládá i fakt udělení titulu Pojišťovna roku za minulý rok nebo ocenění TTG, které se společnosti podařilo získat již po čtrnácté v řadě. Mezi hlavní přednosti se řadí česky mluvící asistenční linka, která zabezpečuje dostupnost služeb 24 hodin denně. K standardu patří taky možnost sjednání pojištění a nahlášení škody online. Mimo to má společnost síť Euro-Center po celém světě a kryje léčebné výlohy až do výše 10 milionů Kč.

 

Základní pojištění

Cestovní pojištění si v ERV Evropské z jejich pestré nabídky může vybrat každý. Základem je  krátkodobé pojištění Sbaleno, jež obsahuje 5 balíčků. První z nich nese název S batohem do 28, které je ideální volbou pro mladé lidi do 28 let. Pojištění je vhodné při Prahastudijní stáži, prázdninovém cestování, levném cestování bez cestovní kanceláře či školním zájezdu. Další volbou je balíček K moři, který můžete využít až na 90 dní vašeho pobytu. Jak sám název napovídá, vhodný je především pro cestování za mořem, ať už vlastním automobilem nebo letecky. Balíček Za poznáním se hodí hlavně na krátké eurovíkendy nebo delší poznávací pobyty. Nezáleží na tom, zda cestujete za poznáváním památek nebo jestli raději preferujete vysokohorské výšlapy. V zimě přijde vhod pojištění Na lyže určené všem vyznavačům zimních sportů a aktivní dovolené. Při výběru tarifu Na maximum se nemusíte absolutně obávat nenadálých událostí. Poskytuje totiž nejlepší pojistnou ochranu.

 

Časté cesty

Pokud často odjíždíte mimo naši vlast, určitě přijde vhod celoroční cestovní pojištění MultiTrip, které obsahuje i pojištění zrušení cesty, jež je zahrnuto v jeho ceně. Toto pojištění se vyplatí již při 3 cestách do zahraničí za rok. Výhodou je, že nemusíte pro každou cestu sjednávat extra pojištění, protože platí po celý rok bez ohledu na to, kolik cest podniknete.

Student Agency, Radicestujeme.eu

 

Storno zájezdu

Občas se může přihodit, že vás nepříznivé okolnosti bohužel dovedou k tomu, že nemůžete svou cestu absolvovat. Na to myslí i ERV Evropská pojišťovna, která má v nabídce pojištění storna zájezdu. Mezi nenadálé situace lze zařadit úraz nutný hospitalizace, nezaviněnou ztrátu zaměstnání, rozvod nebo opravné zkoušky na VŠ. Budoucí maminky nyní také nemusí mít obavy, protože pokud by nemohly odjet v důsledku komplikací v těhotenství, není problém zájezd stornovat.

 

Pro budoucí maminky

Jako jediná pojišťovna nabízí extra pojištění těhotným ženám do 2 měsíců před předpokládaným datem porodu, ovšem klientky nesmí být v rizikovém těhotenství nebo v pracovní neschopnosti.

 

Připojištění

Samozřejmě si můžete i připlatit připojištění ERV Plus, které vyjde na pár sto korun a obsahuje pojištění jako zpoždění zavazadel, odjezdu, cestovních dokladů, jízdního kola, nevyužité dovolené a dalších opomíjených rizik.

Vyberete si správnou variantu z nabídky pojišťovny, která obsahuje velké množství nejrůznějších druhů pojištění.Vložil/a: Daniel Česák 03.08.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.