Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Luhačovický Augustián

AugustianCítíte, že toho na vás občas život nachystal trochu moc? Ocenili byste chvíli, která patří jen a jen vám? Nechat odplout všechny starosti a pro změnu dovolit, aby někdo pečoval o vás? Teď si můžete dopřát jedinečný zážitek.

V luhačovickém hotelu Augustiniánský dům se vám vaše sny splní. Co vás tu čeká? Mezi wellness pobyty si vybere opravdu každý. Co host, to unikátní přání a požadavky. Baví vás spíše aktivní způsob využití volného času? Momenty strávené v nádherném prostředí na rozhraní Slovácka a Valašska jsou přímo ideální pro mnoho sportovních disciplín. Rozhodně mezi ně patří i cyklistika. Svoje kolo ovšem můžete s klidem zanechat doma a přímo v hotelu si jedno zapůjčit.

 

Foto, en.wikipedia.org

 

Odpočinek s Augustiánem

Spíše, než abyste energii vydávali, ji naopak potřebujete zase načerpat? V tom případě neváhejte a vybírejte z připravené bohaté nabídky relaxačních masáží nebo speciálních koupelí. Ve wellness centru lze také využít meditační místnost, bazén, případně saunu. K pravému odpočinku patří samozřejmě i dobré jídlu. Zkuste ochutnat některou z mnoha specialit moderní gastronomie. Ať už si zvolíte chody místní nebo mezinárodní, vždy si můžete být jistí kvalitou surovin a důrazem na profesionalitu personálu, pro něhož se Wellnessstala jeho profese opravdovou vášní.

A jakmile se vrátíte na svůj pokoj, čeká vás nádherná atmosféra tvořená neopakovatelným výhledem do zahrady. Tu můžete pochopitelně také navštívit, pokud vám zbude několik volných chvil a oddat se tak inspirující procházce. Zastavte se v některém ze šestice stanovišť a na chvíli vnímejte jen sebe sama a vlastní smysly.

Pobyt si je možno si přizpůsobit vašim časovým možnostem. V Luhačovicích si můžete užít víkend anebo rovnou si vyhradit více času a strávit zde příjemnou dovolenou. A to jak ve dvou, tak i s vašimi ratolestmi. I tak rozhodně nezůstanete ochuzeni o kýžené soukromí a klid. O vaše nejmenší se tým wellness hotelu velmi rád postará a zajistí jim vše potřebné.

 

 

   
  Čtěte také:
 

Seznam českých lázní

 

Seznam lázní na Slovensku

   

 

Vložil/a: Daniel Česák 12.09.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.