Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Získejte slevy     

Na vánoční trhy s Eurolines za polovic

Eurolines, en.wikipedia.orgAutobusový dopravce Eurolines nabízí marketingovou akci 1+1, za nákup jedné jízdenky dostanete při splnění podmínek jízdenku druhou. Můžete tak za poloviční cenu vyrazit s Eurolines do 50 zajímavých destinací. Lákavá nabídka výhodných cen platí pro dvě zakoupené zpáteční jízdenky do 15. 12. 2015. Podmínky akce: stejný termín a cílová destinace na obou jízdenkách, začátek cesty musí být z ČR, není již možné měnit nebo umožnit dodatečné slevy, nabídka míst v autobusech je limitována a není tedy garantovaná. Pokud se u vámi vybraného spoje nezobrazí tarif 1+1, je již pravděpodobně vyprodán. Jízdenky můžete zaplatit platební kartou a elektronické jízdenky vytisknout na počítači (Jízdenka vám bude doručena ve formátu pdf na e-mail). Více informací na webu Eurolines.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.