Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Relaxace uprostřed stověžaté Prahy

Jupiter, www.radicestujeme.euUprostřed velkoměsta, tam, kde je hluk projíždějících kolon aut a neustávající šum stovek lidských hovorů denním chlebem, existuje jedno místo, které se zcela vymyká zdejšímu koloritu. Jsou to lázně Jupiter, které vás jakoby mávnutím kouzelného proutku přenesou do úplně odlišného světa, světa, kde na stres a shon není místo. Zavítejte do lázní i vy a ocitněte se v nekonečné oáze odpočinku, klidu a relaxace. Nedovolte, aby vás uspěchaná doba okrádala o duševní pohodu a fyzickou energii.

Dekáda zkušeností v péči o své klienty

Již více než deset let pečují lázně Jupiter o fyzickou i psychickou schránku svých návštěvníků. Za tak dlouhou dobu branami lázní prošlo již nespočet zákazníků, jež toužili najít zdroj nové energie a právě lázně Jupiter takovýmto zdrojem zajisté jsou. Lázně Jupiter se svými procedurami zaměřují na odstranění zdravotních problémů. Navštívit místo relaxace uprostřed stověžaté Prahy ovšem mohou i ti, jež žádný zdravotní neduh netrápí a touží jen po chvíli relaxace a rozmazlování.

 

 

Rozprouděte život ve svém těle

Pokud z vás vysává uspěchaná doba veškerou energii a s náladou jste také na bodu mrazu, ukáží vám lázně Jupiter nový rovnovážný bod díky lymfatickým masážím. Lymfatické masáže ve vás doslova rozproudí nový život  a vyzbrojí vás obranným štítem, jež vás ochrání před nelehkými nároky jednadvacátého století. Lymfatická procedura zahrnuje lymfatickou drenáž, která doslova nakopne váš lymfatický systém a lymfatické masáže, jež jsou prováděny přístrojově nebo prostřednictvím zkušených rukou profesionálního personálu.

Lázně Jupiter, www.radicestujeme.eu Lázně Jupiter, www.radicestujeme.eu
Lázně Jupiter v pražské Krči  

 

Jde to i bez skalpelu

Dnešní vyspělá doba je plná soupeření, také proto je vzhled každého z nás velice důležitý. Abychom byli schopni obstát v nelehkém světě konkurence, musíme o sebe neustále pečovat. Pomocníkem a kumpánem ve snaze zhubnout pár kilogramů a být fit, vám Lázně Jupiter, www.radicestujeme.eumůže být bezbolestná liposukce.  Zhubnout lze i bez jo-jo efektu ! Dostaňte se do formy díky příjemné proceduře.

Relaxace s vůní Turecka

Cítíte-li, že z vás při posledním náročném úkolu v práci definitivně vyprchaly zbytky síly a energie? Nenechte se převálcovat rutinními problémy a bojujte proti nim masážemi Hammam. Masáže s vůni exotického Turecka vaši duši i tělo doslova nabijí novou silou, díky níž se snadno pustíte i do těch nejnáročnějších úkolů.

Lázně Jupiter vám dokáží, že i uprostřed ruchu velkoměsta lze odpočívat.

 

 

 

 

Čtěte také:

Seznam lázní v ČR

Přehled maďarských lázní

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 20.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.