Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Praktické rady     

Cestovní pojištění od ERV Evropské šité na míru

Jet do zahraničí bez pojištění se nevyplácí, to je známá věc. Ale jak si vybrat to správné cestovní pojištění? Podle odborníků z ERV Evropské pojišťovny, jediného specialisty na cestovní pojištění u nás, jsou důležité především asistenční služby a výše limitů.

Pojištění do zahraničí Sbaleno sestavili specialisté z ERV Evropské pojišťovny na základě svých dvacetiletých zkušeností, podnětů klientů a zahraničního know-how. Každý si může vybrat z pěti balíčků pro cesty do zahraničí přesně podle typu dovolené a rozsahu pojištění. „Z našich zkušeností vyplývá, že lidé o cestovním pojištění nechtějí příliš dlouze přemýšlet. Proto jsme jim výběr usnadnili a sestavili jsme balíčky šité na míru různým druhům cest,“ říká ředitel obchodu a marketingu ERV pojišťovny Ondřej Rušikvas a dodává: „Stačí si vybrat podle toho, zda jedete S batohem, K moři, Za poznáním, Na lyže nebo si chcete užít cestování Na maximum.“ Jednotlivé balíčky se od sebe liší rozsahem pojištění. Ten nejlevnější je určený pro mladé lidi do 28 let.

 

 

Neomezené asistenční služby po celém světě

Všechny balíčky jsou komplexní a mají vysoké limity na léčebné výlohy i škodu na zdraví či majetku, kterou způsobíme třetím osobám. K nezaplacení jsou ovšem neomezené asistenční služby. Vlastní síť Euro-Center ve všech hlavních turistických destinacích pomůže cestovatelům řešit nouzové situace přímo na místě. „Kdykoliv můžete žádat o jakoukoliv radu v češtině. Nemusíte mít pochybnosti o postupu zahraničních lékařů, protože naši čeští lékaři sledují stav pacienta a schvalují jednotlivé kroky zdravotní péče případně převozu.“ vysvětluje Ondřej Rušikvas.
Rodiny určitě ocení, že děti až do 18 let mají slevu 50 %. Klienti si také můžou variabilně kombinovat osoby pojištěné v jedné smlouvě, například prarodiče s vnoučaty nebo kamarádky s dětmi. K cestovnímu pojištění ERV Evropské je samozřejmě možné pojistit si storno pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit.

 

Sjednání pojištění i hlášení škod online

Kvůli cestovnímu pojištění nemusíte ani nikam chodit. Sjednejte si cestovní pojištění online přímo na internetu. Zabere to pár minut. A podobně snadno lze přes web nahlásit i pojistnou událost. U počítače stačí absolvovat pouze 4 jednoduché kroky a okamžitě začíná její likvidace. Při registraci do aplikace MojeERV pak můžou klienti sledovat stav vyřízení škody, které trvá maximálně 7 pracovních dnů. Uživatelé MojeERV mají navíc 10% slevu na sjednání pojistky.

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.07.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.