Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Pro vaše soukromí i práci, Hotel Botanique Prague

Pražskou Florenc obvykle vymezuje Nové Město a Karlín. Oblast je rušnou dopravní tepnou metropole.

 

 

 

 

Objevte Florenc

Stala se jí zejména po dobudování autobusového nádraží. V roce 1974 pak důležitý význam Florence v pražské dopravě potvrdilo napojení pražského metra, respektive trasy C. Stanice se původně jmenovala Sokolovská, dnes také nese název Florenc. Ten patrně souvisí s počátky historie Nového Města, spjatými s tehdejším panovníkem Karlem IV., kdy se zde usazovali obyvatelé Florencie.

 

     
   
   
  Karlín - park Karlínské divadlo  
       

 

 
Poloha hotelu v Praze 8 Na Florenci, adresa: Sokolovská 11, 186 00, Praha, ČR, zdroj mapy - openstreetmap.org
 

 

Útulný hotel v centru Prahy

Dobrá dopravní dostupnost současně podnítila vznik zázemí pro četné návštěvníky, kteří tímto místem proudí. Hotel Botanique (dříve Jurys Inn) zaujímá strategickou pozici vůči mnoha zajímavým místům v centru Prahy. Tento hotel se nachází přímo v Praze 8 na Florenci.

Nabízí celkem 214 moderních vybavených pokojů, kde nechybí například chytrá full HD Samsung Smart TV s úhlopříčkou 49 palců. K dispozici je internetové připojení a zázemí pro práci v podobě psacího stolu.

 

 

Pokoje jsou nádherně prosvětlené, aby se hosté cítili příjemně. O vaše pozitivní naladění se zcela jistě zasadí i chutná káva či čaj, kterou si můžete nachystat s připraveným setem.

 

Ideální pro firemní akce

Hledáte-li konferenční prostory v Praze, hotel Botanique je ideálním řešením. V jeho interiérech se ukrývá také špičkově vybavené konferenční prostory. Ty nabízejí prostor pro konání firemních akcí malého i středního rozsahu.

Hotelové zázemí skýtá celkem dvě větší konferenční místnosti a sedm menších zasedacích místnosti. Vybaveny jsou pokrytím wifi, dále audio systémem, který umožní kvalitní nazvučení pro přednášky a prezentace. Samozřejmostí je pro vyšší komfort všech zúčastněných též klimatizace.

 

 

Hotelové bistro a bar

Součástí hotelu Botanique je rovněž vlastní bistro na Florenci. Menu v bistru je koncipováno v duchu tradiční české kuchyně. Jídelníček doplňují taktéž sezónní speciality. V baru pak na nápojovém lístku naleznete klasické položky i méně známé exotické koktejly.

Ať si vychutnáte delikátní pokrmy nebo se zastavíte na skleničku, vždy se ocitnete v příjemné atmosféře. V baru ji navíc doplňuje hudba, která efektně podtrhne zde strávené momenty.

 

 

Praha jako na dlani

Z hotelu se pohodlně dostanete do blízkého nákupního centra Palladium, hromadnou dopravou mají zájemci velmi dobře přístupné i významné pražské pamětihodnosti, případně také pražskou O2 arénu. Velkou výhodou je také blízkost hlavního nádraží.

Využít můžete metro, tramvaje a autobusy, pohodlně se na nejdůležitější místa metropole dostanete většinou během několika málo minut. Pro dopravu z pražského Letiště Václava Havla můžete rovněž poptat partnerskou taxi službu. Pro návštěvníky, kteří preferují cestování vlastním vozem, je v hotelu zajištěno parkování na vlastním hlídaném parkovišti.

Autor: Z. Holanová, fotky čerpány z www.hotelbotanique.com


Vložil/a: Daniel Česák 15.10.2019


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.