Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Půjčovna automobilů on-line!

Když se na dovolené rozhodnete opustit pláž a chcete vyrazit na prohlídku blízkého i širšího okolí, najdete si v dané lokalitě půjčovnu aut nebo kol a jedete. Hledání půjčovny, sjednání podmínek v jazyce, kterému nerozumíte, a podobně, vám může dovolenou poněkud znepříjemnit – třeba už jenom zbytečnou ztrátou času. Avšak nevěšte hlavu! Vypůjčení auta nebylo nikdy tak snadné jako v současnosti. Jednoduše si zarezervujete automobil z domova a pak už si můžete užívat dovolenou v klidu a pohodě.

 

 

             Rentalcars.com prohledává největší pronajímatele osobních aut

 

Rezervaci je možno vyřídit i po telefonu, ale jistě vás zaujme možnost rezervace automobilu on-line. Rezervaci můžete takto i zrušit, anebo měnit podle vašich aktuálních potřeb – například typ vozu, datum výpůjčky, atd. Všechno rychle a jednoduše.

A to všechno díky e-shopu Rentalcars.com. Ten spolupracuje s předními velkými autopůjčovnami, ale i s těmi v menších lokalitách ve více než 160 zemích po celém světě, a ty vám najdou správné auto za dobrou cenu a na vámi zvoleném místě.

 

 

Požadavek na řidiče je věk mezi 21 – 70 lety. Budete potřebovat cestovní doklad (pas, OP) a ještě druhý průkaz vaší totožnosti, což bude jistě váš mezinárodní (mimo území Evropy) řidičský průkaz.

Půjčovna bude chtít vidět oba dva doklady. Dále musíte půjčovně doložit, že jste za automobil u Rentalcars.com zaplatili. Poukaz nebo e-poukaz si po dokončené rezervaci auta můžete vytisknout, anebo ho stačí ukázat na vašem telefonu. Ještě budete potřebovat kreditní kartu s dostatečnou hotovostí na složení bezpečnostní zálohy při vypůjčení automobilu.

 

 

Tak tedy usedněte k počítači, vyberte si svoji destinaci a zadejte datum výpůjčky a vrácení vámi vybraného vozidla. U každého auta i provozovatele najdete spoustu detailních informací, recenze klientů i fotografie, takže budete mít dostatek podkladů pro správný výběr.

Vždy si dobře přečtěte smluvní podmínky, abyste věděli, co všechno máte v ceně zahrnuté. Před vrácením vozidla je dobré doplnit nádrž; vyhnete se tak poplatkům za dotankování. Zvolený automobil si můžete vyzvednout kdykoliv, i v noci – můžete si ho nechat přistavit třeba na letiště.

V případě potřeby komunikace s Rentalcars.com, můžete volat zdarma na uvedená telefonní čísla:

                  V České republice: +420 234 749 68

                  Kdekoli v zahraničí: +44 161 830 5670

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 07.05.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.