Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Půjčovna automobilů on-line!

Když se na dovolené rozhodnete opustit pláž a chcete vyrazit na prohlídku blízkého i širšího okolí, najdete si v dané lokalitě půjčovnu aut nebo kol a jedete. Hledání půjčovny, sjednání podmínek v jazyce, kterému nerozumíte, a podobně, vám může dovolenou poněkud znepříjemnit – třeba už jenom zbytečnou ztrátou času. Avšak nevěšte hlavu! Vypůjčení auta nebylo nikdy tak snadné jako v současnosti. Jednoduše si zarezervujete automobil z domova a pak už si můžete užívat dovolenou v klidu a pohodě.

 

 

             Rentalcars.com prohledává největší pronajímatele osobních aut

 

Rezervaci je možno vyřídit i po telefonu, ale jistě vás zaujme možnost rezervace automobilu on-line. Rezervaci můžete takto i zrušit, anebo měnit podle vašich aktuálních potřeb – například typ vozu, datum výpůjčky, atd. Všechno rychle a jednoduše.

A to všechno díky e-shopu Rentalcars.com. Ten spolupracuje s předními velkými autopůjčovnami, ale i s těmi v menších lokalitách ve více než 160 zemích po celém světě, a ty vám najdou správné auto za dobrou cenu a na vámi zvoleném místě.

 

 

Požadavek na řidiče je věk mezi 21 – 70 lety. Budete potřebovat cestovní doklad (pas, OP) a ještě druhý průkaz vaší totožnosti, což bude jistě váš mezinárodní (mimo území Evropy) řidičský průkaz.

Půjčovna bude chtít vidět oba dva doklady. Dále musíte půjčovně doložit, že jste za automobil u Rentalcars.com zaplatili. Poukaz nebo e-poukaz si po dokončené rezervaci auta můžete vytisknout, anebo ho stačí ukázat na vašem telefonu. Ještě budete potřebovat kreditní kartu s dostatečnou hotovostí na složení bezpečnostní zálohy při vypůjčení automobilu.

 

 

Tak tedy usedněte k počítači, vyberte si svoji destinaci a zadejte datum výpůjčky a vrácení vámi vybraného vozidla. U každého auta i provozovatele najdete spoustu detailních informací, recenze klientů i fotografie, takže budete mít dostatek podkladů pro správný výběr.

Vždy si dobře přečtěte smluvní podmínky, abyste věděli, co všechno máte v ceně zahrnuté. Před vrácením vozidla je dobré doplnit nádrž; vyhnete se tak poplatkům za dotankování. Zvolený automobil si můžete vyzvednout kdykoliv, i v noci – můžete si ho nechat přistavit třeba na letiště.

V případě potřeby komunikace s Rentalcars.com, můžete volat zdarma na uvedená telefonní čísla:

                  V České republice: +420 234 749 68

                  Kdekoli v zahraničí: +44 161 830 5670

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 07.05.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!