Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Club Canada: ubytování u Lipna

Club CanadaBezprostředně po příjezdu do Lipna nad Vltavou Vás nadchne pohled na zasněženou vodní nádrž Lipno. Na obrovské ploše zamrzlé vodní nádrže můžete pozorovat bruslaře, běžkaře a vzdouvající se padáky příznivců snowkitingu, pro které je Lipno ideálním místem na provozování tohoto mladého sportu.

Jedním z hlavních lákadel je ovšem Skiareál Lipno. Sám skiareál se popisuje jako „Moderní lyžařské středisko zaměřené na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy, kterým nabízí maximum pohodlí“. Toto tvrzení je přinejmenším pravdivé a určitě by se dalo rozšířit o ideální podmínky pro pokročilé lyžaře a příznivce extrémnějšího carvingového lyžování tzv. funcarvingu, pro které jsou zde upravené sjezdovky s ideálním sklonem i šíří. Pokud se vydáte do Skiareálu Lipno, nezalekněte se plných parkovišť a v dáli hrozivě vyhlížejícího „mraveniště“ v podobě přeplněné sjezdovky a určitě pokračujte zaparkovat svůj vůz. Určitě nebudete litovat. Pro mnohé jistě potěšující okolnost, všechna parkoviště skiareálu jsou zdarma. U pokladen můžete čekat ceny skipasů rovnajících se českému průměru.

 

 

Na sjezdovku klonící se k vodní nádrži raději zapomeňte, tato jako jediná vede k srdci skiareálu a při její šíři musí zákonitě dojít k přelidnění a také dochází. Ale nezoufejte, stejně jako mnoho jiných ji využijete pouze jednou a to při návratu na parkoviště či ke stanici skibusu. Hlavní lyžařská lahůdka Vás čeká na odlehlejší straně Slupečného vrchu, kde příjemně překvapí pár čtyřsedačkových lanovek bez větších front. A nemusíte se bát, jejich přepravní výkon pětice širokých sjezdovek s přehledem pokryje. Na své si přijdou jak příznivci rychlejší jízdy na dvojici červených sjezdovek, tak i zastánci pomalejších zavřených oblouků, pro které je ve Skiareálu Lipno vždy dost prostoru.

A co vám Skiareál Lipno kromě sedmi sjezdových tratí o délce každé kolem jednoho kilometru může ještě nabídnout. Jsou to pojízdné koberce v dětském koutku, moderní snowpark, snow-crosovou dráhu a pýchu skiareálu – výukové hřiště. Pro běžkaře je zde připraveno 40 km strojově upravených stop.

Club Canada

Club CanadaAreál Lipno nabízí ubytovací kapacity kolem 3500 lůžek v nejrůznějších zařízeních, příkladem příjemného ubytování je bezesporu Rezidence CLUB CANADA nabízející luxusní 2 a 4 lůžkové apartmány. Pokud si vyberete apartmán orientovaný směrem k Vodní nádrži Lipno, bude Vás celý pobyt doprovázet úžasný výhled na zamrzlou vodní plochu a pohoří Šumavy. Každý apartmán má svou vlastní terasu, kde si můžete nejen zaparkovat vůz, ale při přívětivém počasí užívat příjemného posezení na travnaté ploše před francouzskými dveřmi Vašeho obývacího pokoje. Skiareál Lipno je od Clubu Canada vzdálen cca 1 km, vůz určitě netrapte studeným startem a vydejte se na 30 metrů vzdálenou zastávku skibusu. Po lyžování, či procházce romantickým okolím Lipna se můžete zahřát buď v sauně, posilovně, či něčím ostřejším v hotelové restauraci, která Vás nadchne dobovou výzdobou a drobnými detaily, jakými je například v Čechách ne úplně běžná voda ke kávě. Celá rezidence je výrazně orientována pro rodiny s dětmi, na které zde čeká velké množství lákadel v podobě nadstandardně vybavených dětských koutků. Samozřejmostí je pokrytí Wifi. Pokud se chystáte na déle jak 4 dny, na recepci Vám ochotně nabídnou slevové kupóny do skiareálu.

Rezidence CLUB CANADA je příjemné místo na trávení jak zimní, tak letní dovolené. Ubytování s domácím mazlíčkem i velikosti Rodheského Ridgebacka není žádný problém. Dva roky staré ubytovací zařízení je zárukou moderního ubytování. Ceny se pohybují sice výše, než běžný průměr, odpovídají však ubytovacím kvalitám.

V Rezidenci najdete take salonek pro konaní firemních akcí  saunu, fitness studio Reebock a 2 detske koutky. V blízkosti se nachazí skiareal Lipno,  aquaworld, bobova draha, pujcovny. Lipno je idealnim místem nejen pro letni a zimni dovolenu, pro rodiny s detmi, ale take pro firemní a spolecenske akce.

Hodnocení hotelu

1. 2. 3. 4. 5. - Nejlepší

Celkové hodnocení: 4

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé

RestauraceIlustrační foto - okolí LipnaClub Canada

Vložil/a: Daniel Česák 01.03.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.