Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

SmartWings nabízí letenky jen za cenu poplatků

Ilustrační foto. SmartWings přidává linkyLetecká společnost SmartWings se do našich akčních letenek nedostává často. Nyní však SmartWings nabízí zvýhodněné letenky z Prahy do Amsterdamu. Zpáteční letenky nabízí SmartWings od 1 215,- Kč. Původně letenky byly v prodeji do 7. října, ale i dnes tam tyto zvýhodněné letenky najdete. Je asi nutné objednávat co nejdříve, je možné že SmartWings nabídku brzo stáhne. Nabídka platí na lety do 21.12.2010.

Příklad: leťte 2. listopadu z Prahy do Amsterdamu, návrat zpět je možný např. 4. listopadu.

Akční letenky pro vás sbíráme pravidelně. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Se SmartWings se můžete také vydat do Bukurešti za cenu od 2 974,- Kč, Paříže za cenu od 3 097,- Kč anebo Říma za cenu od 2 802 korun. Ceny jsou za zpáteční letenku. Nabídku do Amsterdamu hodnotíme jako velmi dobrou a zřejmě bude patřit k těm nejvýhodnějším u nás. Pokud jde o trasu Praha-Paříž, doporučujeme spíše nabídku EasyJetu. Pro let do Říma je zřejmě výhodnější letět s Wizzairem, zvláště pokud neplánujete cestovat se zavazadlem.

Vložil/a: Daniel Česák 08.10.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.