Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

SmartWings nabízí letenky jen za cenu poplatků

Ilustrační foto. SmartWings přidává linkyLetecká společnost SmartWings se do našich akčních letenek nedostává často. Nyní však SmartWings nabízí zvýhodněné letenky z Prahy do Amsterdamu. Zpáteční letenky nabízí SmartWings od 1 215,- Kč. Původně letenky byly v prodeji do 7. října, ale i dnes tam tyto zvýhodněné letenky najdete. Je asi nutné objednávat co nejdříve, je možné že SmartWings nabídku brzo stáhne. Nabídka platí na lety do 21.12.2010.

Příklad: leťte 2. listopadu z Prahy do Amsterdamu, návrat zpět je možný např. 4. listopadu.

Akční letenky pro vás sbíráme pravidelně. Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Se SmartWings se můžete také vydat do Bukurešti za cenu od 2 974,- Kč, Paříže za cenu od 3 097,- Kč anebo Říma za cenu od 2 802 korun. Ceny jsou za zpáteční letenku. Nabídku do Amsterdamu hodnotíme jako velmi dobrou a zřejmě bude patřit k těm nejvýhodnějším u nás. Pokud jde o trasu Praha-Paříž, doporučujeme spíše nabídku EasyJetu. Pro let do Říma je zřejmě výhodnější letět s Wizzairem, zvláště pokud neplánujete cestovat se zavazadlem.

Vložil/a: Daniel Česák 08.10.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!