Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Soutěž - „Nejlepší redaktor“

Spolupodílejte se na obsahu webu radicestujeme a získejte letenky. Každý registrovaný uživatel webu získá přístup pro zasílání článků. A navíc, nejlépe hodnocený článek získá zpáteční letenky pro dvě osoby zdarma.

Partnerem soutěže je letecká společnost Wizzair, která nabízí nejlevnější letenky z Prahy a aktuálně rozšířila svou nabídku o lety z Brna. Wizzair navíc rozšířil počet linek do Londýna a tak je možné letět do Londýna ráno, a večer se vracet zpět. Výherce soutěže si bude moci vybrat letenku z nabídky Wizzairu s odletem z Prahy (let musí být uskutečněn do konce března).

Článek by měl být zaměřen na cestování.

Prosím, prostudujte si pravidla soutěže, jejich porušení vám zabrání zůčastnit se soutěže. Pro vložení článku musíte být registrováni.

Soutěž probíhá do 1. února 2011.

Poslat nám svůj článek můžete z této stránky!

Vložil/a: Daniel Česák 11.11.2010

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.