Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Bilbao-Abando railway station

Estación de Abando Indalecio Prieto také známý jako Bilbao-Abando nebo též Estación del Norte ( "North Station ") je železniční stanice, která se nachází v Abando, šestým okrese Bilbao. Poprvé bylo otevřené roku 1870 a přestavěno 1940.

 

 

Je to hlavní a nejdůležitější vlakové nádraží v Bilbau. Nachází se v centru města, v sousedství Abando (na okrese se stejným názvem), v blízkosti kruhového náměstí a hlavní třídy Gran Vía de Don Diego López de Haro.

Stanice nabízí několik služeb jako je nákupní centrum a pár restaurací. Je také spojena s nádražím Bilbao-Concordia, FEVE železniční stanice se nachází vedle Bilbao-Abando. Stanice má přímý přístup k metru Bilbao.

Spojuje několik železničních služeb a městských dopravních prostředků, jako Cercanías, RENFE, FEVE, metro Bilbao, EuskoTran, Bilbobus a Bizkaibus.

 

Adresa: 48008 Bilbao, Bizkaia, Španělsko

Poloha nádraží, zdroj mapy - openstreetmap.org, Google mapa

 

 

 

Ubytování poblíž nádraží, Habitación céntrica Bilbao, cena na noc pro dva - 990 Kč

 

 


 

 

Mohlo by vás zajímat:

Bilbao je město mnoha tváří

Letiště Bilbao (BIO)

Seznam letišť ve Španělsku

Velká vlaková nádraží ve Španělsku

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.08.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.