Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Splňte si svůj sen a vydejte se na exotickou dovolenou

Snad každému z nás se jednou vyplní dlouholeté sny. Přáli jste si někdy vyrazit na Bali, na Svatou Lucii, Kubu, Martinik či do Mauritánie a nikdy se vám přání nepodařilo zrealizovat?

Nezoufejte si. Renomovaná a prověřená cestovní kancelář MONOЇ se specializuje na organizování zájezdů za exotikou, vyřídí za vás formality, víza, zajistí letenky a doporučí zajímavé lokality k objevování přímo na místě.

 

 

Zajištění pojištění, očkování, ubytování, rezervace letenek i půjčení auta na místě

Více než dvacetileté zkušenosti zakladatelky CK MONOЇ a jejích spolupracovnic hovoří jasně, při výběru ideální destinace vám poradí, pomůžou vám s organizací, zajistí cestovní pojištění, ubytování, rezervace, půjčení auta i výlety včetně průvodců. Budete-li potřebovat povinná očkování, pomohou vám s očkovacím plánem a dalšími potřebnými formalitami. S dámami z CK MONOЇ se nemusíte obávat žádných komplikací. Nyní už záleží na vašem výběru, kam si přejete vyrazit za exotickou dovolenou.

 

V konkrétní destinaci se o klienty starají smluvní tour operátoři

Ačkoliv se luxusní exotická dovolená odehrává ve vyšších cenových relacích, je pochopitelné, že finanční možnosti nejsou neomezené. A proto se každá dovolená v exotických krajích řeší dle finančních dispozic klientů.

Všechny důležité informace se zájemci o exotiku dozvědí předem tak, aby je na místě nic nepřekvapilo. CK MONOЇ ve všech destinacích úzce spolupracuje s tour operátory, kteří přebírají starost o klienty v souladu s podmínkami, jež byly stvrzeny ještě v Česku. Nestane se, že budete nemile překvapeni náhlou nepříjemnou situací, jako kdybyste cestovali na vlastní pěst. Exotika počítá s překvapeními, ale všechna budou milá a zajímavá. Nemusíte se o sebe strachovat.

 

Tematické exotické dovolené i výpravy do konkrétních destinací

Exotická dovolená na míru, to jsou výpravy za poznáním, adrenalinem, plavbami, prozkoumáváním gastronomických specialit, za zdravím-ajurvédou nebo na hory a do přírody. Podle těchto kritérií si můžete vybrat cílovou destinaci, případně více míst.

Nevíte-li si rady, obraťte se na zkušené cestovatelky a průvodkyně z CK MONOЇ, spolehlivě vám poradí a pomohou s ideální volbou. Chtěli byste si spíše než tematickou exotickou dovolenou naplánovat pobyt v konkrétní zemi, není nic jednoduššího než si na stránkách monoi.cz vybrat kontinent a stát, jenž se na něm nachází.

O každé exotické dovolené na daném místě jsou vypsány základní podstatné informace, podle nichž si můžete udělat úsudek anebo se nechat inspirovat. Vyřizování a organizaci nechte na CK MONOЇ, dovolenou si posléze užívejte sami plnými doušky. Splňte si svůj sen a odleťte za exotikou, dokud máte čas a prostředky.

 

 

   
  Čtěte také:
 

Seznam moří

   

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 31.05.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.