Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Zima ve Ski středisku Špičák se blíží

Zima, cs.wikipedia.orgZima už dala o sobě vědět i na Šumavě. Na Špičáku jsou na ni dobře připraveni a pro příznivce zimních sportů připravili pár novinek. Očekávanou a příjemnou změnou jsou nové parkovací plochy hned u silnice. Z parkoviště se na sjezdovku dostanete přímo na lyžích a zpátky k autu vyjedete vlekem.

Nový parking byl postaven díky finanční pomoci Plzeňského kraje a bude zdarma. Na parkovišti se nachází pokladna na prodej skipasů a informační mapa Ski areálu. V letošním roce  středisko rozšířilo nabídku skipasů spojujících již celkem tři lyžařské areály. Na Špičáku, na Belvederu a Nad nádražím v Železné Rudě můžete od letošního roku lyžovat s vyjímkou vícedenních skipasů se všemi sezónními nepřenosnými jízdenkami.

Dalšími novinkami v areálu jsou: informační parkovací systém, servisní stroj lyží a snowboardů Wintersteiger, lyžařské vybavení Rossignol k zapujčení, hřiště lyžařské školy s pohyblivým kobercem.

Interaktivní mapa -  Ski areálu Špičák  

 

Novinky, stav sněhu, kamery, počasí na webu ski areálu: www.spicak.cz

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!