Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na eurovíkend     

Eurovíkend v Paříži

z Praha do Paříž CDG - odlet 28.10./přílet 31.10. (PA-PO)
easyJet (objednat)
1350 Kč (pro 1 osobu)
Akční letenka

 

z Bratislava do Paříž Beauvais - odlet 26.9./přílet 30.9. (PO-PA)
Ryanair (objednat)
1016 Kč (pro 1 osobu)
Akční letenka

 


Pokud máte v plánu strávit pár příjemných dní v romantické Paříži, možná se vám budou hodit výše vypsané levné letenky do této metropole. Pokud se vydáte s Ryanairem z Bratislavy, přistanete cca. 70 km od Paříže a budete muset zaplatit za transport do města nemalou sumu. Proto výhodnější je odlet z Prahy - easyJet vás dopraví na hlavní pařížské letiště.

Ubytování v Paříži od pár set za noc

Nejlevněji lze dle dnešních cen strávit noc v Paříži v hostelu Richard. Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a koupelnou, v termínu od 28.-31.10. (termín je stejný jako termín letenky u easyJet) stojí 3 295 korun. Pokoj můžete objednat zde.

Takže náklady na leteckou dopravu (v ceně jsou příruční zavazadla, taxy - bez případného poplatku za platbu) a třídenní pobyt v Paříži pro dvě osoby jsou 5 995 Kč. Nějaké peníze vás bude určitě stát hromadná doprava, při naší poslední návštěvě Paříže nás běžný lístek na MHD stál 1,5 €. V centru jsme MHD nevyužívali, prakticky celé jsme prošli pěšky. Montmartre je ale už přeci jenom daleko na pěší chůzi.

Níže najdete denně aktualizovanou nabídku ubytování:

 

Více termínů a hotelů hledejte v našem vyhledávači. Denně aktualizujeme ceny, a vybíráme ty nejlevnější hotely nejen v Paříži.

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.05.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.