Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na víkend     

Kam o víkendu? - Sázavafest, zorging...

Opět se blíží víkend. Již jen 4 víkendy do konce prázdnin, pro bysme neměli sedět doma. Tento víkend můžete vyzkoušet populární zorbing v Praze, nebo zajít na Sázavafest. Nabídne vám i jazykové víkendové kurzy, které se ovšem nekonají tento víkend ale za tři týdny, pro velký zájem zveřejňujeme již nyní.

Řemeslný jarmark - 7.8. 9:00, SOBOTA    

Dobové soutěže, šermířská vystoupení, orientální tanečnice, rytířské turnaje... Řemeslný jarmark, dobové soutěže, šermířská vystoupení, orientální tanečnice, rytířské turnaje...

Kde:  Hrad Bouzov

zorbOchutnávka ZORBINGU DO VODY - 4.8.2010 - 8.8.2010

Ochutnávka nové adrenalinové atrakce! Areál Šeberák, Praha 4 - Kunratice. Zajděte se podívat jak se valí koule ze speciálně připravené rampy ä končí na hladibně rybníka! Atrakci můžete osobně vyzkoušet! St-Pá 14 - 18 hodin, So-Ne 11 - 18 hodin Areál nabízí přírodní koupaliště rybníku Šeberák¨a nekuřáckou restauraci denně od 10 do 22 hodin.

Sázavafest - 5.8.2010 - 7.8.2010

Jubilejní 10. ročník multikulturního hudebního festivalu nabídne 5 hudebních scén, na kterých vystoupí během 3 dnů více než 130 účinkujících z ČR i zahraničí. Návštěvníci si užijí rock, pop, jazz i další žánry. Festival kromě hudby nabídne i jiné vyžití - nechybí zde ani filmy, divadlo, workshopy… SázavaFest pravidelně nabízí to nejlepší z domácí scény, představuje vybrané zajímavé zahraniční inetrprety ale davá prostor i zajímavým mladým kapelám a projektům.

Z domácích kapel se představí např. kapely Kryštof, Mig 21, Monkey Business, Wohnout, Tata Bojs, Sto zvířat atd. Zahraničními lákadly jsou např. Dog Eat Dog (USA), Chumbawamba (UK), Papa Roach (USA), Alec Empire (De) atd.

Víkendové pobytové kurzy

Toto je pro termín 27-29.8.2010 - z důvodu velké poptávky, zveřejňujeme již tak dopředu.
Angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština a další méně obviklé, ale o to zajímavější jazykové kurzy.
Kurz obsahuje.
•uvítací drink na rozvázání jazyka
•8 lekcí angličtiny
•plná penze (začíná se v pátek večeří a končí nedělním obědem)
•2x ubytování
•2x svezení na koni
•vyjížďku v kočáře
•výukové materiály
více zde - http://jazyky.perfectimage.cz/vikendove-pobytove-kurzy/

Ubytování bude zde - http://www.selskydvur.info/
Selský dvůr - Je bývalou významnou hospodářskou usedlostí, jež dodnes tvoří několik hospodářských budov.

selskydvur


 


 

 


 

Vložil/a: Daniel Česák 05.08.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.